Waterworks - amerykańskie produkty wyposażenia łazienki

Waterworks - amerykańskie produkty wyposażenia łazienki

Oferta Waterworks

Znany, amerykański producent najwyższej jakości wyposażenia łazienek i kuchni jest firmą założoną w 1978 roku na bazie istniejącej od 1925 roku rodzinnej firmy zajmującej się instalacjami hydraulicznymi. Sukces tej marki jest wynikiem doboru najlepszych surowców - lokalnych, jak ceramika z Kalifornii, a także importowanych, jak włoskie szkło z Murano.

Produkty Waterworks są projektowane i tworzone tak, aby wytrzymać próbę czasu - zarówno pod względem trwałości jak i ponadczasowego designu. Marka doskonale łączy zastosowanie najnowszych technologii produkcji z przywiązaniem do tradycyjnego rzemiosła

Amerykański producent produktów wyposażenia łazienek, armatury łazienkowej i kuchennej, ceramiki, mebli łazienkowych, płytek ceramicznych, luster i  akcesoriów łazienkowych.

 

Zadzwoń i spytaj o cenę szukanego produktu. Oferujemy nawet 30% RABATU i dostawę GRATIS !

Serie produktów Waterworks:


1 .25

2 Alta

3 Belden

4 Boulevard

5 Classic

6 Crystal

7 Easton

8 Etoile

9 Formwork

10 Henry

11 Opus

12 Normandy

13 Olympia

14 Opus

15 R.W. Atlas

16 Rowan

17 Universal

Posiadamy w sprzedaży wszystkie pozycje będące w ofercie tego producenta. W razie pytań prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

Kontakt


Biuro handlowe (czynne od poniedziałku do piątku: 8.30 - 16.30),
telefon. +48 13 497 12 13,
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
lub prosimy o kontakt bezpośrednio z naszymi konsultantami:

 

Ewelina: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dział handlowy

 

Monika: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dział handlowy

 

Sławek: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dział obsługi inwestycji i klientów kluczowych

 

lub zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego

Ceny, Zamówienia, Płatności i Odbiór (Dostawa):

  • Wszystkie ceny oferowanych przez nas produktów to ceny katalogowe (sugerowane przez producenta), rabaty jakich możemy udzielić zależą od wysokości zamówienia, rodzaju sprzedawanych produktów  oraz warunków dostawy (zawsze ustalane indywidualnie).
  • Zamówień (po wcześniejszym ustaleniu warunków sprzedaży) dokonać mogą Państwo osobiście, telefonicznie lub za pomocą poczty email.
  • Potwierdzeniem złożenia zamówienia jest wpłata zaliczki (określonej na dokumencie przedsprzedażowym - fakturze proforma), reszta należności wymagana jest przed lub przy odbiorze lub dostawie zamówionego towaru.
  • Czas realizacji zamówienia zwykle trwa od 4 do 8 tygodni (zależy od wariantu zamawianego produktu), zamówiony towar możemy wysłać do klienta (również za granicę Polski).
Facebook Google+ Pinterest

Skomentuj

1 komentarz

 

 

Godziny pracy:
Pn-pt: od 8.30 do 16.30