Umywalki kolorowe

Umywalki kolorowe

Jesteśmy WYJĄTKOWYM SKLEPEM! Dlaczego? Sprawdź i zaoszczędź swoje pieniądze.

Szeroka oferta włoskich umywalek kolorowych

Posiadamy stany magazynowe jedynie najpopularniejszych umywalek w ofercie (producent, seria, wykończenie).  Jednak z racji tego i mamy ich w swojej ofercie kika tysięcy, większość z nich zamawianych jest u producenta na indywidualne zapotrzebowanie każdego klienta. Czas realizacji zwykle trwa od 4 do 8 tygodni (w zależności od rodzaju wykończenia).

 
 
Facebook Google+ Pinterest

Skomentuj

4 komentarzy

 • Ami Kondzioł
  Ami Kondzioł wtorek, 19, marzec 2019 12:54 Link do komentarza

  Flaminia ma bardzo ciekawą ofertę kolorowych umywalek, rozglądam się za jakąś dla siebie, może mi ktoś pomóc która z dostępnych firm jest godną polecenia ? Niestety nie ma na stronie podanych cen ;/ a nie ukrywam, że cena ma też znaczący wpływ na decyzję.

 • oksana
  oksana piątek, 21, wrzesień 2018 18:38 Link do komentarza

  Postanowiłam zaszaleć i kupiłam z firmy Technova zieloną umywalkę, był to strzał w 10, dobrałam zieloną szafkę lakierowaną. jest inaczej i ciekawiej, polecam kolorową ceramikę zdecydowanie

 • Kaja
  Kaja czwartek, 20, wrzesień 2018 09:02 Link do komentarza

  Zdecydowałam się na czerwoną umywalkę do łazienki, jeśli chodzi o efekt to absolutnie pięknie, natomiast jeśli chodzi o utrzymanie jej w ładzie wymaga trochę więcej pracy niż przy białej klasycznej , widać ślady po wodzie, ale na szczęście wycieranie po czasie staje się nawykiem :)

 • Tipi
  Tipi wtorek, 18, wrzesień 2018 23:36 Link do komentarza

  Chyba nie odważyłabym się na np czerwoną umywalkę :)

 

 

Godziny pracy:
Pn-pt: od 8.30 do 16.30