Toscoquattro - włoskie produkty wyposażenia łazienki

Toscoquattro - włoskie produkty wyposażenia łazienki

Oferta Toscoquattro

Produkty firmy Toscoquattro to bardzo luksusowe elementy wyposażenia łazienek, charakteryzujące się nowoczesnym designem, a także zastosowaniem najlepszych materiałów. Czterdziestoletnie doświadczenie daje marce Toscoquattro silną pozycję na rynku, a niebanalny styl jest połączeniem awangardowego wzornictwa z najnowszą i najbardziej wyrafinowaną technologią produkcji. Zostało to niejednokrotnie docenione przez specjalistów - firma jest laureatem wielu branżowych nagród.

Toscoquattro specjalizuje się głównie w produkcji mebli, ale z czasem wprowadziła do swojej oferty również inne elementy wyposażenia łazienek - od wanien i umywalek, po oświetlenie i akcesoria.

Włoski producent produktów wyposażenia łazienek, mebli łazienkowych, umywalek, wanien, oświetlenie i akcesoria.

Zadzwoń i spytaj o cenę szukanego produktu. Oferujemy nawet 30% RABATU i dostawę GRATIS !

 

Serie produktów Toscoquattro:


1 Piano

2 Laguna and Ala

3 Le Acque

4 Genesi

5 Sixty

6 Elements

7 Forma

8 Time

9 Concerto

10 Chorus

11 New Look

Posiadamy w sprzedaży wszystkie pozycje będące w ofercie tego producenta. W razie pytań prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

Kontakt


Biuro handlowe (czynne od poniedziałku do piątku: 8.30 - 16.30),
telefon. +48 13 497 12 13,
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
lub prosimy o kontakt bezpośrednio z naszymi konsultantami:

 

Ewelina: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dział handlowy

 

Monika: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dział handlowy

 

Sławek: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dział obsługi inwestycji i klientów kluczowych

 

lub zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego

Ceny, Zamówienia, Płatności i Odbiór (Dostawa):

 • Wszystkie ceny oferowanych przez nas produktów to ceny katalogowe (sugerowane przez producenta), rabaty jakich możemy udzielić zależą od wysokości zamówienia, rodzaju sprzedawanych produktów  oraz warunków dostawy (zawsze ustalane indywidualnie).
 • Zamówień (po wcześniejszym ustaleniu warunków sprzedaży) dokonać mogą Państwo osobiście, telefonicznie lub za pomocą poczty email.
 • Potwierdzeniem złożenia zamówienia jest wpłata zaliczki (określonej na dokumencie przedsprzedażowym - fakturze proforma), reszta należności wymagana jest przed lub przy odbiorze lub dostawie zamówionego towaru.
 • Czas realizacji zamówienia zwykle trwa od 4 do 8 tygodni (zależy od wariantu zamawianego produktu), zamówiony towar możemy wysłać do klienta (również za granicę Polski).
Facebook Google+ Pinterest

Skomentuj

2 komentarzy

 • Maja
  Maja wtorek, 23, październik 2018 00:43 Link do komentarza

  Czy te szafki podumywalkowe są z drewna dębowego ?

 • Name
  Name poniedziałek, 30, lipiec 2018 09:38 Link do komentarza

  Nie znaliśmy firmy Toscoquattro, pani architekt nam ja poleciła i to był dobry wybór.

 

 

Godziny pracy:
Pn-pt: od 8.30 do 16.30