Steinberg - niemiecka armatura łazienkowa

Steinberg - niemiecka armatura łazienkowa

Oferta Steinberg

Firma Steinberg powstała w 2002 roku w Niemczech i choć jest jedną z młodszych firm w sektorze ekskluzywnej armatury, zdołała już zdobyć uznanie na światowym rynku, otrzymała też liczne nagrody za swe innowacyjne podejście, perfekcyjny design i użycie najwyższej jakości materiałów. Steinberg szczyci się ponadczasowym, eleganckim stylem i zaawansowaną technologią.

Firma kontynuuje swoją misję inwestując w badania i rozwój oraz współpracując z najlepszymi profesjonalistami - projektantami i inżynierami. Produkty Steinberg charakteryzuje prosta lecz niebanalna linia i perfekcyjne wykonanie.

Niemiecki producent armatury łazienkowej, umywalkowej, wannowej, prysznicowej, bidetowej oraz akcesoriów łazienkowych.

Zadzwoń i spytaj o cenę szukanego produktu. Oferujemy nawet 30% RABATU i dostawę GRATIS !

 

Serie produktów Steinberg:


1 Series 100

2 Series 120

3 Series 135

4 Series 160

5 Series 170

6 Series 180

7 Series 200

8 Series 205

9 Series 210

10 Series 215

11 Series 230

12 Series 240

13 Series 250

14 Series 390

Posiadamy w sprzedaży wszystkie pozycje będące w ofercie tego producenta. W razie pytań prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

Kontakt


Biuro handlowe (czynne od poniedziałku do piątku: 8.30 - 16.30),
telefon. +48 13 497 12 13,
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
lub prosimy o kontakt bezpośrednio z naszymi konsultantami:

 

Ewelina: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dział handlowy

 

Monika: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dział handlowy

 

Sławek: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dział obsługi inwestycji i klientów kluczowych

 

lub zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego

Ceny, Zamówienia, Płatności i Odbiór (Dostawa):

  • Wszystkie ceny oferowanych przez nas produktów to ceny katalogowe (sugerowane przez producenta), rabaty jakich możemy udzielić zależą od wysokości zamówienia, rodzaju sprzedawanych produktów  oraz warunków dostawy (zawsze ustalane indywidualnie).
  • Zamówień (po wcześniejszym ustaleniu warunków sprzedaży) dokonać mogą Państwo osobiście, telefonicznie lub za pomocą poczty email.
  • Potwierdzeniem złożenia zamówienia jest wpłata zaliczki (określonej na dokumencie przedsprzedażowym - fakturze proforma), reszta należności wymagana jest przed lub przy odbiorze lub dostawie zamówionego towaru.
  • Czas realizacji zamówienia zwykle trwa od 4 do 8 tygodni (zależy od wariantu zamawianego produktu), zamówiony towar możemy wysłać do klienta (również za granicę Polski).
Facebook Google+ Pinterest

Skomentuj

 

 

Godziny pracy:
Pn-pt: od 8.30 do 16.30