Sign Design - włoskie produkty wyposażenia łazienki

Sign Design - włoskie produkty wyposażenia łazienki

Oferta Sign Design

Sign Design to ważny, włoski producent wyposażenia łazienek, charakteryzujący się innowacyjnym i twórczym podejściem do przestrzeni łazienki, gdzie myślą przewodnią w aranżacji jej przestrzeni ma być spójność. Stąd ewolucja tej marki i rozszerzenie oferty o wszystkie elementy potrzebne do urządzenia stylowej łazienki. Marka zdobyła uznanie dzięki swemu oryginalnemu stylowi i zaawansowanej technologii, która skutkuje najwyższą jakością i trwałością produktów.

Wszystkie projekty Sign Design są bardzo dokładnie dopracowane i oryginalne, ale sam proces produkcji jest w pełni zautomatyzowany. Sign Design z sukcesami sprzedaje swoje produkty do ponad 40 krajów na świecie. 

Zadzwoń i spytaj o cenę szukanego produktu. Oferujemy nawet 30% RABATU i dostawę GRATIS !

 

 

Serie produktów Sign Design:


1 Gestalt Incavo

2 Gestalt Neutra

3 Gestalt Tacca

4 Inn

5 All

6 Class

7 Mode

8 Ginnasta

Posiadamy w sprzedaży wszystkie pozycje będące w ofercie tego producenta. W razie pytań prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

Kontakt


Biuro handlowe (czynne od poniedziałku do piątku: 8.30 - 16.30),
telefon. +48 13 497 12 13,
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
lub prosimy o kontakt bezpośrednio z naszymi konsultantami:

 

Ewelina: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dział handlowy

 

Monika: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dział handlowy

 

Sławek: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dział obsługi inwestycji i klientów kluczowych

 

lub zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego

Ceny, Zamówienia, Płatności i Odbiór (Dostawa):

  • Wszystkie ceny oferowanych przez nas produktów to ceny katalogowe (sugerowane przez producenta), rabaty jakich możemy udzielić zależą od wysokości zamówienia, rodzaju sprzedawanych produktów  oraz warunków dostawy (zawsze ustalane indywidualnie).
  • Zamówień (po wcześniejszym ustaleniu warunków sprzedaży) dokonać mogą Państwo osobiście, telefonicznie lub za pomocą poczty email.
  • Potwierdzeniem złożenia zamówienia jest wpłata zaliczki (określonej na dokumencie przedsprzedażowym - fakturze proforma), reszta należności wymagana jest przed lub przy odbiorze lub dostawie zamówionego towaru.
  • Czas realizacji zamówienia zwykle trwa od 4 do 8 tygodni (zależy od wariantu zamawianego produktu), zamówiony towar możemy wysłać do klienta (również za granicę Polski).
 
Facebook Google+ Pinterest

Skomentuj

1 komentarz

  • Artur
    Artur wtorek, 23, październik 2018 00:25 Link do komentarza

    Nigdy wcześniej nie spotkałem się z tą firmą, można gdzieś obejrzeć jakaś ekspozycje ?

 

 

Godziny pracy:
Pn-pt: od 8.30 do 16.30