Runtal - niemieckie grzejniki

Runtal - niemieckie grzejniki

Oferta Runtal

Runtal jest szwajcarską marką założoną w 1953 roku, specjalizuje się w produkcji grzejników. Szybko zdobyła uznanie na rynku dzięki swym nowoczesnym, stalowym produktom. Cechą wyróżniającą tą markę jest właśnie duży nacisk na innowacje, a także nietuzinkowe podejście do materiału i designu oraz wielka pasja i umiejętność łączenia talentu w dziedzinie architektury z nowymi technologiami.

Firma przeszła wiele zmian przez lata swej działalności, zachowując jednocześnie niezmienną niezawodność, pomysłowość i jakość produkcji, oferuje obecnie szeroką gamę ekskluzywnych i pięknych grzejników.

Niemiecki producent grzejników.

Zadzwoń i spytaj o cenę szukanego produktu. Oferujemy nawet 30% RABATU i dostawę GRATIS !

 

Serie produktów Runtal:


1 Cosmopolitan

2 Folio (Corner)

3 Quarus

4 Anteo Chrom

5 Arteplano (Onda, Artistic, Satin)

6 Spirale

7 Splash

8 Flow Form

9 Archibald

10 Fain (Inox)

Posiadamy w sprzedaży wszystkie pozycje będące w ofercie tego producenta. W razie pytań prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

Kontakt


Biuro handlowe (czynne od poniedziałku do piątku: 8.30 - 16.30),
telefon. +48 13 497 12 13,
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
lub prosimy o kontakt bezpośrednio z naszymi konsultantami:

 

Ewelina: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dział handlowy

 

Monika: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dział handlowy

 

Sławek: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dział obsługi inwestycji i klientów kluczowych

 

lub zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego

Ceny, Zamówienia, Płatności i Odbiór (Dostawa):

 • Wszystkie ceny oferowanych przez nas produktów to ceny katalogowe (sugerowane przez producenta), rabaty jakich możemy udzielić zależą od wysokości zamówienia, rodzaju sprzedawanych produktów  oraz warunków dostawy (zawsze ustalane indywidualnie).
 • Zamówień (po wcześniejszym ustaleniu warunków sprzedaży) dokonać mogą Państwo osobiście, telefonicznie lub za pomocą poczty email.
 • Potwierdzeniem złożenia zamówienia jest wpłata zaliczki (określonej na dokumencie przedsprzedażowym - fakturze proforma), reszta należności wymagana jest przed lub przy odbiorze lub dostawie zamówionego towaru.
 • Czas realizacji zamówienia zwykle trwa od 4 do 8 tygodni (zależy od wariantu zamawianego produktu), zamówiony towar możemy wysłać do klienta (również za granicę Polski).
Facebook Google+ Pinterest

Skomentuj

4 komentarzy

 • Dagmara Sanocka
  Dagmara Sanocka czwartek, 15, listopad 2018 09:48 Link do komentarza

  Poważnie zastanawiałam się nad zakupem tych grzejników, za namową architektki, ale jednak się nie zdecydowałam, wybrałam coś tańszego, a też efektownego i nie żałuje decyzji.

 • Dagmara Sanocka
  Dagmara Sanocka czwartek, 15, listopad 2018 09:48 Link do komentarza

  Poważnie zastanawiałam się nad zakupem tych grzejników, za namową architektki, ale jedanak się nie zdecydowałam, wybrałam coś tańszego, a też efektownego i nie żałuje decyzji.

 • Stefan
  Stefan wtorek, 23, październik 2018 00:08 Link do komentarza

  Zasatanawiam się póki co nad łazienką i salonem, przekroczymy trochę budżet ale chyba warto sadzac po opiniach i opisach producenta

 • Edek
  Edek piątek, 27, lipiec 2018 15:56 Link do komentarza

  Mam wszystkie grzejniki Runtal w mieszkaniu i mogę polecić

 

 

Godziny pracy:
Pn-pt: od 8.30 do 16.30