Regia - włoskie meble łazienkowe i umywalki

Regia - włoskie meble łazienkowe i umywalki

Oferta Regia

Firma Regia jest producentem mebli łazienkowych z całym wyposażeniem i akcesoriami. Firma została założona w 1988 roku przez Nicolette Fontana. Projektowanie, eksperymenty produkcyjne, ciągłe poszukiwanie nowych materiałów, otwartość i odwaga stały się motorem rozwoju.

Produkty firmy Regia charakteryzują się naturalną skłonnością do awangardy, posiadają oryginalne kształty, rozmiary i kolory. Meble Regia wyróżniają się dzięki temu spośród innych produktów w tej branży i przyciągają klientów o bardziej wyszukanym guście. 

Zadzwoń i spytaj o cenę szukanego produktu. Oferujemy nawet 30% RABATU i dostawę GRATIS !

 

 

Serie produktów Regia:


1 Skyline

2 Wood-E

3 Niky

4 Cover

5 Calice

6 Congas

7 Vintage

8 Peter Pan

9 Plaza (Color)

10 One-Piece

11 Juke Box (Light)

13 Pret-a-porter

14 Bilbao

15 Batik Light

16 Wallpaper

17 PicNic

Posiadamy w sprzedaży wszystkie pozycje będące w ofercie tego producenta. W razie pytań prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

Kontakt


Biuro handlowe (czynne od poniedziałku do piątku: 8.30 - 16.30),
telefon. +48 13 497 12 13,
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
lub prosimy o kontakt bezpośrednio z naszymi konsultantami:

 

Ewelina: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dział handlowy

 

Monika: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dział handlowy

 

Sławek: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dział obsługi inwestycji i klientów kluczowych

 

lub zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego

Ceny, Zamówienia, Płatności i Odbiór (Dostawa):

 • Wszystkie ceny oferowanych przez nas produktów to ceny katalogowe (sugerowane przez producenta), rabaty jakich możemy udzielić zależą od wysokości zamówienia, rodzaju sprzedawanych produktów  oraz warunków dostawy (zawsze ustalane indywidualnie).
 • Zamówień (po wcześniejszym ustaleniu warunków sprzedaży) dokonać mogą Państwo osobiście, telefonicznie lub za pomocą poczty email.
 • Potwierdzeniem złożenia zamówienia jest wpłata zaliczki (określonej na dokumencie przedsprzedażowym - fakturze proforma), reszta należności wymagana jest przed lub przy odbiorze lub dostawie zamówionego towaru.
 • Czas realizacji zamówienia zwykle trwa od 4 do 8 tygodni (zależy od wariantu zamawianego produktu), zamówiony towar możemy wysłać do klienta (również za granicę Polski).
Facebook Google+ Pinterest

Skomentuj

3 komentarzy

 • Jowita
  Jowita czwartek, 15, listopad 2018 09:50 Link do komentarza

  Regia Cover przypadła mi do gustu, czy może się ktoś wypowiedzieć na temat jakości tych produktów ?

 • Faustyna
  Faustyna poniedziałek, 22, październik 2018 23:29 Link do komentarza

  Piękna jest ta umywalka na zdjęciu.

 • Name
  Name piątek, 27, lipiec 2018 15:50 Link do komentarza

  Za bardzo zwymyślane jak dla mnie..

 

 

Godziny pracy:
Pn-pt: od 8.30 do 16.30