O nas

O nas

Informacje o naszej firmie

Jesteśmy firmą z ponad 10 letnim doświadczeniem w branży materiałów wykończenia i wyposażenia łazienek, specjalizujemy się w markach włoskich oraz hiszpańskich z wysokiej półki (mamy ich w ofercie ponad 100). Nasza siedziba mieści się w Krośnie (województwo podkarpackie) lecz nie przeszkadza to w niczym by na wysokim poziomie obsługiwać klientów w całym kraju.

Zajmujemy się sprzedażą wspomnianych produktów, staramy się jednak działać kompleksowo:

  • pomagamy na etapie projektu (przed sprzedażą), proponując najlepsze rozwiązania odpowiednie do parametrów pomieszczenia czy  samego projektu; doradzamy przy wyborze właściwych materiałów i produktów by ich ekspoatacja była przyjemna i właściwa,
  • pomagamy również w sprawach związanych z eksploatacją oraz reklamacją zakupionych produktów (po sprzedaży),

Ekspozycja

Posiadamy salon ekspozycyjny gdzie przedstawione są propozycje fabryk będących w naszej ofercie, jesteśmy jednak w stanie wysłać wzory konkretnych produktów w dowolne miejsce w kraju (a także za granicę).

Nasz zespół

Zespół naszej firmy stanowią jedynie miłe i sympatyczne osoby, to one są jej największą wartością i dzięki nim firma od wielu lat wspaniale się rozwija. Poniżej przedstawiamy grupę pracującą "na pierwszej linii" i zajmującą się bezpośrednio obsługą klientów:

Monika - dział handlowy / obsługa klienta
Wspaniała i bezinteresowna w swym działaniu, profesjonalistka we wszystkim co robi. Klienci którzy do nas wracają a byli wcześniej obsługiwani przez panią Monikę chcą pracować jedynie z nią..

Sławek - dział handlowy / obsługa inwestycji
Skromny i spokojny, niezwykle skupiony na swojej pracy. Klientów stara się traktować jak przyjaciół, stawiając często ich dobro i interesy ponad tymi firmowymi.

Gorąco zapraszamy do współpracy z nami, oprócz atrakcyjnych wrunków handlowych i doskonałych produktów, gwarantujemy naszym klientom miłą i przyjazną atmosferę oraz bezstresowy przebieg samej realizacji zamówienia.

Facebook Google+ Pinterest

 

 

Godziny pracy:
Pn-pt: od 8.30 do 16.30