Gioira + Redi - włoska armatura łazienkowa

Gioira + Redi - włoska armatura łazienkowa

Oferta Gioira + Redi

Gioira + Redi produkuje wysokiej jakości sprzęt łazienkowy od momentu założenia firmy w 1937 roku. Firma ma wiele szlachetnych priorytetów, między innymi zaawansowanie technologiczne i perfekcję w produkcji najwyższej jakości urządzeń sanitarnych. Firma Gioira + Redi wydała wiele serii czystych produktów Made in Italy, które wzbogacają codzienne życie najbardziej wymagających klientów. Firma uzyskała liczne certyfikaty.

Ciekawe wzornictwo oraz różnorodny wybór produktów sprawia że marka ta jest coraz bardziej popularna i cieszy się coraz szerszym zainteresowaniem. Baterie łazienkowe zdobione, baterie z nadrukiem czy tradycyjne a także baterie kuchenne to produkty w których specjalizuje się ta firma.

Zadzwoń i spytaj o cenę szukanego produktu. Oferujemy nawet 30% RABATU i dostawę GRATIS !

 

 

Serie produktów Gioira + Redi:


1 Mika

2 Acqua Luce

3 Rial

4 Emozioni

5 Spazio

6 Pentagono

7 Matrix

8 Cubik

9 Small Square

10 Kappa

11 Link

12 Bond

13 Web

14 Trend

15 Small Round

16 Kriss

17 Smart

18 Diva

19 York

20 Belle Epoque

21 Mozart

22 Kikka

23 Bristol

24 Canterbury

25 Retro

26 Aladin

27 Plus

28 Max

29 Bolle Blu

30 Aramix

31 Zelig

32 Blob

33 Apollo

Posiadamy w sprzedaży wszystkie pozycje będące w ofercie tego producenta. W razie pytań prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

Kontakt


Biuro handlowe (czynne od poniedziałku do piątku: 8.30 - 16.30),
telefon. +48 13 497 12 13,
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
lub prosimy o kontakt bezpośrednio z naszymi konsultantami:

 

Ewelina: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dział handlowy

 

Monika: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dział handlowy

 

Sławek: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dział obsługi inwestycji i klientów kluczowych

 

lub zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego

Ceny, Zamówienia, Płatności i Odbiór (Dostawa):

  • Wszystkie ceny oferowanych przez nas produktów to ceny katalogowe (sugerowane przez producenta), rabaty jakich możemy udzielić zależą od wysokości zamówienia, rodzaju sprzedawanych produktów  oraz warunków dostawy (zawsze ustalane indywidualnie).
  • Zamówień (po wcześniejszym ustaleniu warunków sprzedaży) dokonać mogą Państwo osobiście, telefonicznie lub za pomocą poczty email.
  • Potwierdzeniem złożenia zamówienia jest wpłata zaliczki (określonej na dokumencie przedsprzedażowym - fakturze proforma), reszta należności wymagana jest przed lub przy odbiorze lub dostawie zamówionego towaru.
  • Czas realizacji zamówienia zwykle trwa od 4 do 8 tygodni (zależy od wariantu zamawianego produktu), zamówiony towar możemy wysłać do klienta (również za granicę Polski).
Facebook Google+ Pinterest

Skomentuj

 

 

Godziny pracy:
Pn-pt: od 8.30 do 16.30