Gama Decor - hiszpańskie meble łazienkowe

Gama Decor - hiszpańskie meble łazienkowe

Oferta Gama Decor

Firma Gamadecor została założona w ramach procesu dywersyfikacji PORCELANOSA Grupo w celu oferowania najwyższej jakości mebli kuchennych i łazienkowych o nowoczesnym wzornictwie. Dzięki obiektom o powierzchni ponad 125 000 metrów kwadratowych, wyposażonych w najnowszą technologię, firma rozwinęła projekt i produkcję szerokiej gamy szaf, garderób i mebli uzupełniających do swoich produktów.

Ich cechą charakterystyczną jest nie tylko wyjątkowa funkcjonalność i pierwszorzędne materiały, ale także skrupulatna dbałość o design, który jest teraz bardziej współczesny i zintegrowany z ogólnym otoczeniem domu. Nowoczesne meble łazienkowe czy łazienkowe zachwycają swoją doskonałością.

Włoski producent produktów wyposażenia łazienek, mebli łazienkowych, szafek i garderób.

Zadzwoń i spytaj o cenę szukanego produktu. Oferujemy nawet 30% RABATU i dostawę GRATIS !

 

Serie produktów Gama Decor:
 

1 Dess

2 Flow

3 Ciclo

4 Soft

5 In

6 Bambu

7 Wind

8 Penrose

9 Next

10 Urban

11 Tetris

12 Neo

13 Folk

14 Travat

Posiadamy w sprzedaży wszystkie pozycje będące w ofercie tego producenta. W razie pytań prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

Kontakt


Biuro handlowe (czynne od poniedziałku do piątku: 8.30 - 16.30),
telefon. +48 13 497 12 13,
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
lub prosimy o kontakt bezpośrednio z naszymi konsultantami:

 

Ewelina: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dział handlowy

 

Monika: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dział handlowy

 

Sławek: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dział obsługi inwestycji i klientów kluczowych

 

lub zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego

Ceny, Zamówienia, Płatności i Odbiór (Dostawa):

  • Wszystkie ceny oferowanych przez nas produktów to ceny katalogowe (sugerowane przez producenta), rabaty jakich możemy udzielić zależą od wysokości zamówienia, rodzaju sprzedawanych produktów  oraz warunków dostawy (zawsze ustalane indywidualnie).
  • Zamówień (po wcześniejszym ustaleniu warunków sprzedaży) dokonać mogą Państwo osobiście, telefonicznie lub za pomocą poczty email.
  • Potwierdzeniem złożenia zamówienia jest wpłata zaliczki (określonej na dokumencie przedsprzedażowym - fakturze proforma), reszta należności wymagana jest przed lub przy odbiorze lub dostawie zamówionego towaru.
  • Czas realizacji zamówienia zwykle trwa od 4 do 8 tygodni (zależy od wariantu zamawianego produktu), zamówiony towar możemy wysłać do klienta (również za granicę Polski).
Facebook Google+ Pinterest

Skomentuj

 

 

Godziny pracy:
Pn-pt: od 8.30 do 16.30