Flora Style - włoska ceramika łazienkowa

Flora Style - włoska ceramika łazienkowa

Oferta Flora Style

Flora Style to włoska firma, której celem jest wyposażenie przestrzeni łazienkowej w wyrafinowane i inspirujące produkty. Inwestują w czas, zasoby ludzkie iekonomiczne, aby nie tylko osiągnąć estetyczną doskonałość, ale także stworzyć produkty zgodne z nowoczesnymi wymaganiami klientów, którzy potrzebują pięknych produktów, które są dostępne od ręki.

Produkty fabryki Flora Style cechuje doskonała wprost jakość wykonania, dbałość o wszystkie, nawet najdrobniejsze detale oraz najwyższa jakość użytych do ich wykonania materiałów - głównie wysoko gatunkowego drewna. Znakiem rozpoznawczym tej marki są wyjątkowe, piękne drewniane wanny i  drewniane umywalki.

Włoski producent ceramiki łazienkowej umywalek, wanien, brodzików, misek wc i bidetów.

Zadzwoń i spytaj o cenę szukanego produktu. Oferujemy nawet 30% RABATU i dostawę GRATIS !

 

Serie produktów Flora Style:


1 Change

2 Lovely Bath

3 Feel

Posiadamy w sprzedaży wszystkie pozycje będące w ofercie tego producenta. W razie pytań prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

Kontakt


Biuro handlowe (czynne od poniedziałku do piątku: 8.30 - 16.30),
telefon. +48 13 497 12 13,
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
lub prosimy o kontakt bezpośrednio z naszymi konsultantami:

 

Ewelina: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dział handlowy

 

Monika: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dział handlowy

 

Sławek: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dział obsługi inwestycji i klientów kluczowych

 

lub zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego

Ceny, Zamówienia, Płatności i Odbiór (Dostawa):

  • Wszystkie ceny oferowanych przez nas produktów to ceny katalogowe (sugerowane przez producenta), rabaty jakich możemy udzielić zależą od wysokości zamówienia, rodzaju sprzedawanych produktów  oraz warunków dostawy (zawsze ustalane indywidualnie).
  • Zamówień (po wcześniejszym ustaleniu warunków sprzedaży) dokonać mogą Państwo osobiście, telefonicznie lub za pomocą poczty email.
  • Potwierdzeniem złożenia zamówienia jest wpłata zaliczki (określonej na dokumencie przedsprzedażowym - fakturze proforma), reszta należności wymagana jest przed lub przy odbiorze lub dostawie zamówionego towaru.
  • Czas realizacji zamówienia zwykle trwa od 4 do 8 tygodni (zależy od wariantu zamawianego produktu), zamówiony towar możemy wysłać do klienta (również za granicę Polski).
Facebook Google+ Pinterest

Skomentuj

2 komentarzy

 

 

Godziny pracy:
Pn-pt: od 8.30 do 16.30