Bianchini & Capponi - włoskie meble łazienkowe

Bianchini & Capponi - włoskie meble łazienkowe

Oferta Bianchini & Capponi

 

Włoska fima założona w 1971 roku która specjalizuje się w stylizowanej ceramice łazienkowej oraz meblach. Marka ta jest w szczególności znana z serii antycznych produktów, które bardzo szybko stały się bestsellerami wśród klientów którzy chcieli dodać trochę luksusu oraz osobliwości swojej łazience. Umywalki retro, złote toaletki, kryształowe umywalki oraz bogato zdobione meble które produkuje Bianchini & Capponi  przedstawiają bogactwo oraz odważne podejście do aranżacji wnętrz.

Unikatowe wyroby tego producenta są synonimem klasy oraz szyku. Idealny wybór dla tych którzy szukają wyszukanych produktów retro oraz pięknych unikatowych stylizowanych oraz retro.

Zadzwoń i spytaj o cenę szukanego produktu. Oferujemy nawet 30% RABATU i dostawę GRATIS !

 

Serie produktów Bianchini & Capponi:


1 Cristallo

2 Linea Design

3 Deco

4 Etnica

5 Fashion

6 Materia

7 Materia Multicolor

8 Mediterranea Provenzale

9 Rinascimento

10 Toscana 800

11 Urban Chic

Posiadamy w sprzedaży wszystkie pozycje będące w ofercie tego producenta. W razie pytań prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

Kontakt


Biuro handlowe (czynne od poniedziałku do piątku: 8.30 - 16.30),
telefon. +48 13 497 12 13,
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
lub prosimy o kontakt bezpośrednio z naszymi konsultantami:

 

Ewelina: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dział handlowy

 

Monika: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dział handlowy

 

Sławek: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dział obsługi inwestycji i klientów kluczowych

 

lub zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego

Ceny, Zamówienia, Płatności i Odbiór (Dostawa):

  • Wszystkie ceny oferowanych przez nas produktów to ceny katalogowe (sugerowane przez producenta), rabaty jakich możemy udzielić zależą od wysokości zamówienia, rodzaju sprzedawanych produktów  oraz warunków dostawy (zawsze ustalane indywidualnie).
  • Zamówień (po wcześniejszym ustaleniu warunków sprzedaży) dokonać mogą Państwo osobiście, telefonicznie lub za pomocą poczty email.
  • Potwierdzeniem złożenia zamówienia jest wpłata zaliczki (określonej na dokumencie przedsprzedażowym - fakturze proforma), reszta należności wymagana jest przed lub przy odbiorze lub dostawie zamówionego towaru.
  • Czas realizacji zamówienia zwykle trwa od 4 do 8 tygodni (zależy od wariantu zamawianego produktu), zamówiony towar możemy wysłać do klienta (również za granicę Polski).
Facebook Google+ Pinterest

Skomentuj

1 komentarz

 

 

Godziny pracy:
Pn-pt: od 8.30 do 16.30