Antrax - włoskie grzejniki

Antrax - włoskie grzejniki

Oferta Antrax

Włoski producent najwyższej klasy grzejników pokojowych oraz łazienkowych, grzałek na ręczniki a także kominków gazowych. Produkty firmy to przede wszystkim piękna forma, która idzie w parze ze świetnymi właściwościami grzewczymi.

Mimo tego że Antrax jest dość młodą firmą, jest jedną z liderów na rynku grzejników dekoracyjnych. Marka nieustannie zaskakuje swoimi pomysłami na grzejniki dekoracyjne, których wytwarzanie jest dla nich swoistym rzemiosłem gdzie mogą wyrazić najnowsze trendy oraz oczekiwania konsumentów.

Fabryka Antrax mieści się w miejscowości Resana w centralnych Włoszech i bazuje na projektach światowej klasy projektantów którzy swoimi nazwiskami sygnują produkty firmy. Antrax jest laureatem wielu konkursów, oraz zdobywca wyróżnień oraz nagród we Włoszech oraz na międzynarodowej platformie.

Włoski producent grzejników pokojowych, łazienkowych, grzałek na ręczniki oraz kominków gazowych.

Zadzwoń i spytaj o cenę szukanego produktu. Oferujemy nawet 30% RABATU i dostawę GRATIS !

 

Serie produktów Antrax:


1 Tavola Total

2 Tavola Mo

3 Blade

4 Zero-Otto

5 Flaps

6 Loft

7 Tavola e Tavoletta

8 TT

9 Serie T

10 Flat

11 Hiti

12 Oreste & Emma

13 Saturn & Moon

14 Scudi

15 Treo

16 Teso

17 Tubone

18 Vu

Posiadamy w sprzedaży wszystkie pozycje będące w ofercie tego producenta. W razie pytań prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

Kontakt


Biuro handlowe (czynne od poniedziałku do piątku: 8.30 - 16.30),
telefon. +48 13 497 12 13,
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
lub prosimy o kontakt bezpośrednio z naszymi konsultantami:

 

Ewelina: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dział handlowy

 

Monika: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dział handlowy

 

Sławek: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dział obsługi inwestycji i klientów kluczowych

 

lub zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego

Ceny, Zamówienia, Płatności i Odbiór (Dostawa):

 • Wszystkie ceny oferowanych przez nas produktów to ceny katalogowe (sugerowane przez producenta), rabaty jakich możemy udzielić zależą od wysokości zamówienia, rodzaju sprzedawanych produktów  oraz warunków dostawy (zawsze ustalane indywidualnie).
 • Zamówień (po wcześniejszym ustaleniu warunków sprzedaży) dokonać mogą Państwo osobiście, telefonicznie lub za pomocą poczty email.
 • Potwierdzeniem złożenia zamówienia jest wpłata zaliczki (określonej na dokumencie przedsprzedażowym - fakturze proforma), reszta należności wymagana jest przed lub przy odbiorze lub dostawie zamówionego towaru.
 • Czas realizacji zamówienia zwykle trwa od 4 do 8 tygodni (zależy od wariantu zamawianego produktu), zamówiony towar możemy wysłać do klienta (również za granicę Polski).

 

Facebook Google+ Pinterest

Skomentuj

2 komentarzy

 • Aleksandra Cioch
  Aleksandra Cioch wtorek, 13, listopad 2018 11:47 Link do komentarza

  Co to za kolekcja grzejnika tego ze zdjęcia powyżej ?

 • Krzysiek Błach
  Krzysiek Błach czwartek, 05, lipiec 2018 12:45 Link do komentarza

  Mam te grzejniki. Właśnie zamówiłem kolejny Antrax na poddasze bo te co mam spełniają swoją funkcję.

 

 

Godziny pracy:
Pn-pt: od 8.30 do 16.30