Wyjątkowe płytki heksagonalne (sześciokątne) od FAP CERAMICHE.

Wyjątkowe płytki heksagonalne (sześciokątne) od FAP CERAMICHE.

heksagony od fap ceramiche

Terakota Vintage - retro płytki FAP

FAP Ceramiche wprowadził nową kolekcję inspirowaną stuletnimi toskańskimi domami. Płytki z terakoty o smaku retro, a jednocześnie wyjątkowo współczesne, idealne dla miłośników trendów w projektowaniu wnętrz najbardziej modnych, od vintage po kreatywność miejską, a także miłośników wiejskiego stylu.

W serii tej (Firenze) do wyboru mamy 8 wariantów, 6 monokolorów o rustykalnym zabarwieniu oraz 2 warianty dekoracyjne imitujące 3 wymiar.

włoskie płytki ceramiczne firmy FAP w kształcie sześciokątów

Sześciokąty z porcelanowej kamionki wnoszą świeżą wartość dodaną do kunsztu rzemieślników z przeszłości i elegancką prostotę naturalnego materiału. idealne dla miłośników trendów w projektowaniu wnętrz najbardziej modnych, od vintage po kreatywność miejską, a także miłośników wiejskiego stylu.Firenze to kolekcja nowoczesnych podłóg i płytek cementowych, w wyrafinowanych zakurzonych i naturalnych wariantach, z ekskluzywnymi elementami dekoracyjnymi.

Płytki te doskonale nadają się do vintagowych wnętrz (nie tylko prywatych inwestycji, świetnie sprawdzą się również w obiektach użyteczności publicznej jak kawiarnie czy restauracje), nadają one trudny do osiągnięcia klimat dawnych czasów, jednak wykonane w nowoczesnej technologii spełniają najsurowsze wymogi (oczywiście posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty i atesty).

Pełna oferta producenta do zobaczenia na jego stronie internetowej.

Galeria zdjęć

Poniżej prezentujemy zdjęcia przedstawiające opisywane wyżej produkty:

Facebook Google+ Pinterest
Ostatnio zmienianywtorek, 14 wrzesień 2021 08:57

Skomentuj

 

 

Godziny pracy:
Pn-pt: od 8.30 do 16.30