Wolnostojące wanny w stylu klasycznym od TREESSE - majstersztyk !

Wolnostojące wanny w stylu klasycznym od TREESSE - majstersztyk !

wolnostojące klasyczne wanny treesse

Wyjątkowe włoskie wanny w stylu retro - Treesse

Tresse od lat przyzwyczaja nas do najwyższego światowego poziomu swoich produktów (zarówno pod względem ich wspaniałego, włoskiego designu jak i doskonałej, solidnej jakości). Wanny Treesse stanowią doskonałą alternatywę dla obecnych na rynku wanien, które zalewają wielką masą salony łazienkowe i gazety wnętrzarskie.Firma systematycznie zbiera nagrody i pozytywne recenzje od uznanych europejskich i światowych autorytetów projektowania wnętrz.

W bieżącej ofercie Treesse posiada 16 modeli wanien w stylu retro, w większości to wanny wolnostojące, bardzo wyraziste nadające łazience w której się znajdują wyjątkowego klimatu i elegancji. 

włoskie wanny treesse w stylu klasycznym

Wanny Treesse stanowią doskonałą alternatywę dla obecnych na rynku wanien, które zalewają wielką masą salony łazienkowe i gazety wnętrzarskie. Treesse to przede wszystkim wysoka jakość odbiegająca od tego co prezentuje wspomniana wcześniej "konkurencja". W parze z jakością idzie tu świetny, włoski design (dopracowany w najmniejszych detalach).

Styl klasyczny to szerokie pojęcie, nie tylko retro wanny na nóżkach, w ofercie Treesse znajdują się również piękne neoklasyczne oraz neomodernistyczne modele, które są wyjątkową propozycją dla wymagających klientów. Wanny dostępne są w różnych wykończneiach oraz niektóre z nich w różnych rozmiarach.

Pełna oferta producenta do zobaczenia na jego stronie internetowej.

Galeria zdjęć

Poniżej prezentujemy zdjęcia przedstawiające opisywane wyżej produkty:

Facebook Google+ Pinterest
Ostatnio zmienianywtorek, 14 wrzesień 2021 08:56

Skomentuj

1 komentarz

 

 

Godziny pracy:
Pn-pt: od 8.30 do 16.30