Ultra eleganckie baterie łazienkowe FIR ITALIA Synergy Stone z kamiennymi pokrętłami.

Ultra eleganckie baterie łazienkowe FIR ITALIA Synergy Stone z kamiennymi pokrętłami.

baterie fir italia seria synergy stone

Baterie łazienkowe FIR Italia - Nawiązanie do rzecznych kamieni

Płynne linie bez reguł geometrycznych, inspirowane żywiołami ziemi, sprawiają, że kolekcja Synergy Stone 95 jest pochwałą dla świata przyrody; nieregularne cuda najwyraźniej rządzone przez chaos.

W wersji z kamiennym uchwytem Synergy przywołuje gładkość małych, idealnych kamyków, które zostały ukształtowane przez morze, rzeki i strumienie, dzięki czemu wrażenia dotykowe są wyjątkowe.

baterie łazienkowe firmy fir italia seria synergy stone

Choć pomysł z kamieniami jest już znany (firma Gessi jakiś czas temu zaprezentowała swoją serię w tym stylu) to wciąż takie baterie mają świeży "look" i są bardzo eleganckie. Płynne linie bez reguł geometrycznych, inspirowane żywiołami ziemi, sprawiają, że kolekcja Synergy Stone 95 jest pochwałą dla świata przyrody;Atutem produktów FIR jest bardzo duża ilość wariantów, zarówno pod względem wykończenia armatury jak i samego "kamienia" rónież jako mat i połysk. Pozwala to precyzyjniej dopasować baterie do reszty wyposażenia łazienki.

W serii Synegy Stone producent proponuje pełną paletę baterii umywalkowych oraz wannowych, przy czym umywalkowe występują w kilku wysokościach (co również jest atutem).

Pełna oferta producenta do zobaczenia na jego stronie internetowej.

Galeria zdjęć

Poniżej prezentujemy zdjęcia przedstawiające opisywane wyżej produkty:

Facebook Google+ Pinterest
Ostatnio zmienianywtorek, 14 wrzesień 2021 09:02

Skomentuj

 

 

Godziny pracy:
Pn-pt: od 8.30 do 16.30