STELLA TimeAster czyli baterie łazienkowe inspirowane zegarkami Omega.

STELLA TimeAster czyli baterie łazienkowe inspirowane zegarkami Omega.

Włoska armatura łazienkowa Stella TimeAster

W 1982 roku architekt Carlo Santi zaprojektował kolekcję Aster, doskonale łącząc design i innowacje mechaniczne z integracją opatentowanego systemu Protector ™. Dzisiaj TimeAster firmy Stella reprezentuje naturalną ewolucję tego projektu z wyraźnymi odniesieniami do najbardziej wyrafinowanych i cenionych fabryk zegarmistrzowskich. Dzisiaj TimeAster firmy Stella reprezentuje naturalną ewolucję tego projektu z wyraźnymi odniesieniami do najbardziej wyrafinowanych i cenionych fabryk zegarmistrzowskich

Nawiązanie to jasno daje nam do zrozumienia że chodzi o zegarki marki Omega (choć nikt nigdy oficjalnie o tym nie wsspomniał), dopracowanie każdego detalu oraz najlepszej jakości użyte materiały pozwalają odnieść się poza wzornictwem do najwyższej jakości wspomnianych zegarków.

włoska, ekskluzywna armatura łazienkowa firmy stella rubinetterie seria timeaster

Seria TimeAster dedykowana jest do eleganckich, stonowanych wnętrz oraz do klienta który ma w sobie trochę odwagi by zdecydować się na takie rozwiązanie. producent (marka Stella Rubinetterie) gwarantuje że baterie te będą w świetnej formie przez wiele długich lat. Armatura ta robi piorunujące wrażenie na każdym kto ma z nią kontakt natomiast producent (marka Stella Rubinetterie) gwarantuje że baterie te będą w świetnej formie przez wiele długich lat.

W serii TimeAster dostępne są baterie umywalkowe, wannowe (ścienne oraz wolno stojące), bidetowe oraz prysznicowe. Ponadto można zamówić akcesoria a nawet przycisk do Geberita.

Sama firma Stella nie jest dobrze rozpoznawalna w naszym kraju, wynika to ze słabo prowadzonej (lub wogóle) promocji. Jest to jednak marka z samego topu włoskich producentów armatury (często nagradzana) z wieloletnią tradycją i doskonałą filozofią, która mówi że produkt ma być ponadczasowy i ma nam służyć wiele, wiele lat..

Seria TimeAster dostępna jest w trzech wariantach wykończenia (chodzi o kolor tarczy zegara na pokrętłąch) białym, czarnym i niebieskim/granatowym.

Pełna oferta producenta do zobaczenia na jego stronie internetowej.

Galeria zdjęć

Poniżej prezentujemy zdjęcia przedstawiające opisywane wyżej produkty:

Facebook Google+ Pinterest
Ostatnio zmienianypiątek, 13 maj 2022 10:06

Skomentuj

1 komentarz

 

 

Godziny pracy:
Pn-pt: od 8.30 do 16.30