SCIROCCO - Designerskie grzejniki łazienkowe

SCIROCCO - Designerskie grzejniki łazienkowe

Grzejniki pokojowe oraz łazienkowe włoskiej firmy Scirocco H

Scirocco - włoskie grzejniki łazienkowe i pokojowe

Skojarzenie z ciepłym wiatrem jest jak najbardziej prawidłowe - Scirocco to włoski producent grzejników pokojowych i łazienkowych. Założona w 1989 roku marka zdążyła już zdobyć mocną pozycję na europejskim rynku ekskluzywnego wyposażenia wnętrzZałożona w 1989 roku marka zdążyła już zdobyć mocną pozycję na europejskim rynku ekskluzywnego wyposażenia wnętrz, głównie dzięki oryginalnym projektom swoich dekoracyjnych grzejników, które skutecznie przyciągają uwagę zarówno architektów, jak i klientów poszukujących ciekawych i niebanalnych rozwiązań.

Oferta Scirocco jest dość zróżnicowana, znajdziemy w niej grzejniki żeberkowe w dwóch odsłonach - retro i nowoczesnej, ciekawą kolekcję łazienkowych grzejników drabinkowych, a także bardzo interesujące i oryginalne grzejniki dekoracyjne.

grzejniki łazienkowe i pokojowe włoskiej firmy scirocco

O ile w przypadku grzejników żeberkowych i drabinkowych mamy najczęściej sporą swobodę konfiguracji ich rozmiaru, o tyle grzejniki dekoracyjne (ze względu na swój charakter) najczęściej występują w jednym lub dwóch rozmiarach.Można również czasami odnieść wrażenie, że w przypadku tych ostatnich design przedkładany jest ponad funkcjonalność Można również czasami odnieść wrażenie, że w przypadku tych ostatnich design przedkładany jest ponad funkcjonalność. Przejawia się to chociażby w tym, że w wielu modelach zastosowanie zaworu termostatycznego jest możliwe jedynie z wykorzystaniem specjalnego zestawu podtynkowego, przez co wybór konkretnego grzejnika powinien być już starannie przemyślany i zaplanowany na etapie projektu. Ale to nie powinno stanowić przeszkody jeśli szukamy grzejnika, który będzie jednocześnie efektownym elementem dekoracyjnym. Tym bardziej, jeśli w parze z wyjątkowym designem idzie jego jakość.

W produkcji grzejników Scirocco wykorzystuje się różne materiały: szkło hartowane, żelazo, stal nierdzewną, żeliwo, mosiądz i aluminium. Ich niewątpliwą zaletą jest również duży wybór dostępnych wykończeń (matowe i błyszczące kolory z palety RAL, chrom oraz spory wybór wykończeń specjalnych, w zależności od modelu), a także to, że wiele grzejników występuje zarówno w wersji wodnej jak i elektrycznej lub mieszanej.

Oferujemy pełną gamę produktów Scirocco, w każdej dostępnej wersji, rozmiarze i wykończeniu. 

Pełna oferta producenta do zobaczenia na jego stronie internetowej.

Galeria zdjęć

Poniżej prezentujemy zdjęcia przedstawiające opisywane wyżej produkty:

Facebook Google+ Pinterest
Ostatnio zmienianywtorek, 14 wrzesień 2021 09:08

Skomentuj

3 komentarzy

 • Konte
  Konte czwartek, 07, listopad 2019 11:44 Link do komentarza

  więcej zdjęć !!!

 • Paulina Kosak
  Paulina Kosak środa, 13, marzec 2019 08:31 Link do komentarza

  Fajnie wyglądają te grzejniki, lubię taki styl, natomiast zastanawia mnie jaka to jest półka cenowa, nigdzie nie mogę znaleźć cen, pewnie nie jest tanio, ale zważając na firmę , kraj produkcji i jakość wykonania pewnie warto... chyba :)

 • admin
  admin czwartek, 07, marzec 2019 11:50 Link do komentarza

  mnie się podobają, a wam ?
  zapraszam do pisania swoich opinii na temat tego producenta i jego grzejników !

 

 

Godziny pracy:
Pn-pt: od 8.30 do 16.30