Quattro.Zero firmy FALPER to kwintesencja włoskiego designu

Quattro.Zero firmy FALPER to kwintesencja włoskiego designu

wanna falper quattro.zero

Falper to włoski producent mebli łazienkowych oraz wanien

Quattro Zero to flagowa kolekcja Falper. Jej rozpoznawczym znakiem są ultra cienkie krawędzie umywalek - jedynie 4mm, blaty z białego, matowego Ceramiluxu o charakterystycznych, podniesionych krawędziach zapobiegających rozlewaniu wody oraz wykończenie wszystkich elementów pod kątem 45°, dzięki czemu fronty zakrywają zewnętrzne krawędzie mebla. Wszystkie rozwiązania zastosowane w meblach z kolekcji Quattro Zero są starannie przemyślane i wykonane z ogromną dbałością o szczegóły. Szuflady w nich wykorzystane oraz dodatkowe wyposażenie szuflad to system Legrabox od Blum.

mebel łazienkowy wraz umywalką falper quattro.zero

Na kolekcję Quattro Zero składają się przede wszystkim szafki podumywalkowe, które komponujemy dowolnie z bardzo nowoczesnymi, prostokątnymi umywalkami wiszącymi w odpowiednim rozmiarze, lub blatem z Ceramiluxu i nablatową umywalką. Mamy do dyspozycji trzy wysokości mebla: 25 cm, 36 cm oraz 50 cm, natomiast dostępne długości to od 60 cm do 140 cm. Niewątpliwym ich atutem jest również szeroka paleta dostępnych wykończeń w dwóch kategoriach - matowy lakier lub drewno.

Mamy również sporą swobodę konfiguracji naszego mebla. W zależności od rozmiaru mogą się tam pomieścić zarówno praktyczne, pojemne szuflady jak i półki - otwarte i zamknięte, a także zintegrowany, dyskretny kosz na bieliznę. Możemy również zastosować różne wykończenia dla poszczególnych elementów, dzięki czemu nasz mebel nabiera bardzo indywidualnego charakteruMożemy również zastosować różne wykończenia dla poszczególnych elementów, dzięki czemu nasz mebel nabiera bardzo indywidualnego charakteru.

Kolekcję uzupełniają jeszcze wiszące szafki oraz słupki, a także nowoczesne, aluminiowe szafki z lustrem i oświetleniem LED. Quattro Zero to także prosta, elegancka wanna wolnostojąca, zatem kolekcja ta zawiera znaczną część wyposażenia potrzebnego do urządzenia nowoczesnej, praktycznej i eleganckiej łazienki.

Jedynym minusem produktów z kolekcji Quattro Zero zdaje się być ich cena. Falper to marka z wysokiej półki cenowej, zatem jej oferta kierowana jest do klienta o nieco zasobniejszym portfelu. Gwarantujemy jednak, że nie płacimy tu jedynie za metkę "Made in Italy" - Falper to prawdziwa jakość i elegancki, ponadczasowy design.

Pełna oferta producenta do zobaczenia na jego stronie internetowej.

Galeria zdjęć

Poniżej prezentujemy zdjęcia przedstawiające opisywane wyżej produkty:

Facebook Google+ Pinterest
Ostatnio zmienianywtorek, 14 wrzesień 2021 09:11

Skomentuj

1 komentarz

  • MIKI
    MIKI czwartek, 07, listopad 2019 11:48 Link do komentarza

    gdzie można zobaczyć całą kolekcję falper w województwie pomorskim ?

 

 

Godziny pracy:
Pn-pt: od 8.30 do 16.30