Piękne baterie prysznicowe, umywalkowe i wannowe ALPI RUBINETTERIE.

Piękne baterie prysznicowe, umywalkowe i wannowe ALPI RUBINETTERIE.

baterie łazienkowe włoskiej firmy alpi rubinetterie

Nowości od Alpi Rubinetterie - Wspaniała armatura łazienkowa

Nowe serie, które zaprezentowało Alpi to prawdziwy włoski design w najczystrzej postaci, producent przyzwyczaił nas do wysokiego poziomu designu swoich produktów ale to co teraz pokazał to po prostu nokaut, coś co wbija w fotel i zapiera dech w piersiach..

Allen to pierwsza z serii którą chcieliśmy przedstawić, producent przyzwyczaił nas do wysokiego poziomu designu swoich produktów ale to co teraz pokazał to po prostu nokaut, coś co wbija w fotel i zapiera dech w piersiach..kolekcja jak pisze producent zainspirowana została pięknem i precyzją narzędzi mechanicznych. Wspaniałe obłe kształty, prostota formy oraz wykończenie sprawiają że baterie wyglądają jak małe dzieła sztuki.

Pełne elegancji i wyrafinowania, sprawiają wrażenie czegoś nie przeznaczonego do łazienki a do muzeum.. Baterie dostępne są na razie w jednym wykończeniu, czy producent zdecyduje się na inne pokaże czas.

włoska armatura łazienkowa firmy alpi rubinetterie

Kolejną serią Alpi którą chcieliśmy opisać to Fred, ogranicza się ona jedynie do baterii prysznicowych, lecz to co ją wyróżnia to przepiękne wylewki (deszczownie) w kształcie klosza lampy. Co więcej "klosze" te mogą być w wykończeniu białego lub czarnego marmuru. Efekt całości powala z nóg..

Dodatkowo w kloszu zamontwane jest światło led, które skierowane w dół działa jak chromoterapia lub skierowane w górę nadaje przyjemny klimat. Wszystkie baterie dostępne są ponadto w pięciu wykończeniach (chrom, złoto, złoto angielskie, złoto szczotkowane i szczotkowany nikiel).

Co ciekawe istnieje wariant który jest panelem prysznicowym dedykowanym na zewnątrz.

Pełna oferta producenta do zobaczenia na jego stronie internetowej.

Galeria zdjęć

Poniżej prezentujemy zdjęcia przedstawiające opisywane wyżej produkty:

Facebook Google+ Pinterest
Ostatnio zmienianywtorek, 14 wrzesień 2021 09:03

Skomentuj

 

 

Godziny pracy:
Pn-pt: od 8.30 do 16.30