Oryginalne włoskie grzejniki SCIROCCO (lego, spinacz czy pączek).

Oryginalne włoskie grzejniki SCIROCCO (lego, spinacz czy pączek).

grzejniki łazienkowe włoskiej firmy scirocco
Oryginalne włoskie grzejniki SCIROCCO (lego, spinacz czy pączek). - 5.0 out of 5 based on 2 votes

Niepowtarzalne grzejniki do odważnego wnętrza

Firma Scirocco przyzwyczaiła nas do bardzo oryginalnego wzornictwa, od lat ich projekty budzą zachwyt i przykuwają wzrok oglądających. Oprócz odważnego spojrzenia na temat grzejników dekoracyjnych (zarówno łazienkowych jak i pokojowych) na wysokim poziomie pozostaje jakość produkowanych przez nich "kaloryferów".

Na szczególną uwagę zasługuje kilka modeli będących w bieżącej ofercie Scirocco, jednym z nich jest grzejnik Graffe, który swoim kszałtem nawiązuje do biurowego spinacza. Oprócz odważnego spojrzenia na temat grzejników dekoracyjnych (zarówno łazienkowych jak i pokojowych) na wysokim poziomie pozostaje jakośćWystępuje w dwóch rozmiarach oraz w dwóch orientacjach (poziomej i pionowej). Prócz wersji zasilanej wodą dostępna jest również elektryczna. Grzejniki wykończone mogą być w dowolnym kolorze z palety RAL oraz w wersji chromowanej (jak na zdjęciu poniżej).

grzeniki dekoracyjne włoskiej firmy scirocco

Kolejnym ciekawym wzorem w kolekcji Scirocco jest grzejnik Brick, który nawiązuje wyglądem do klocka Lego. Jest to grzejnik który można łączyć w moduły, niczym klocki Lego i tym samym daje on możliwość osiągnięcia ciekawego efektu (np w pokoju dziecięcym). Grzejniki występują w wersjach pionowej oraz poziomej w dwóch wielkściach, dostępna kolorystyka jest również bardzo szeroka. 

Ostatnią propozycją którą chcemy zaprezentować w tym artykule to Donut (pączek). Jest to grzejnik w kształcie koła, który łatwo można "wpisać" w oryginalne, eleganckie wnętrze. Grzejnik dostępny w wersji zasilanej wodą oraz elektrycznej, wykończenie to pełna paleta RAL.

Pełna oferta producenta do zobaczenia na jego stronie internetowej.

Galeria zdjęć

Poniżej prezentujemy zdjęcia przedstawiające opisywane wyżej produkty:

Facebook Google+ Pinterest
Ostatnio zmienianyponiedziałek, 16 marzec 2020 22:18
(2 głosów)

Skomentuj

1 komentarz

  • HH
    HH sobota, 09, listopad 2019 19:26 Link do komentarza

    ten grzejnik w kształcie spinacza to ma już z 10 lat..

 

 

Godziny pracy:
Pn-pt: od 8.30 do 16.30