Oryginalne włoskie grzejniki SCIROCCO (lego, spinacz czy pączek).

Oryginalne włoskie grzejniki SCIROCCO (lego, spinacz czy pączek).

grzejniki łazienkowe włoskiej firmy scirocco

Niepowtarzalne grzejniki do odważnego wnętrza

Firma Scirocco przyzwyczaiła nas do bardzo oryginalnego wzornictwa, od lat ich projekty budzą zachwyt i przykuwają wzrok oglądających. Oprócz odważnego spojrzenia na temat grzejników dekoracyjnych (zarówno łazienkowych jak i pokojowych) na wysokim poziomie pozostaje jakość produkowanych przez nich "kaloryferów".

Na szczególną uwagę zasługuje kilka modeli będących w bieżącej ofercie Scirocco, jednym z nich jest grzejnik Graffe, który swoim kszałtem nawiązuje do biurowego spinacza. Oprócz odważnego spojrzenia na temat grzejników dekoracyjnych (zarówno łazienkowych jak i pokojowych) na wysokim poziomie pozostaje jakośćWystępuje w dwóch rozmiarach oraz w dwóch orientacjach (poziomej i pionowej). Prócz wersji zasilanej wodą dostępna jest również elektryczna. Grzejniki wykończone mogą być w dowolnym kolorze z palety RAL oraz w wersji chromowanej (jak na zdjęciu poniżej).

grzeniki dekoracyjne włoskiej firmy scirocco

Kolejnym ciekawym wzorem w kolekcji Scirocco jest grzejnik Brick, który nawiązuje wyglądem do klocka Lego. Jest to grzejnik który można łączyć w moduły, niczym klocki Lego i tym samym daje on możliwość osiągnięcia ciekawego efektu (np w pokoju dziecięcym). Grzejniki występują w wersjach pionowej oraz poziomej w dwóch wielkściach, dostępna kolorystyka jest również bardzo szeroka. 

Ostatnią propozycją którą chcemy zaprezentować w tym artykule to Donut (pączek). Jest to grzejnik w kształcie koła, który łatwo można "wpisać" w oryginalne, eleganckie wnętrze. Grzejnik dostępny w wersji zasilanej wodą oraz elektrycznej, wykończenie to pełna paleta RAL.

Pełna oferta producenta do zobaczenia na jego stronie internetowej.

Galeria zdjęć

Poniżej prezentujemy zdjęcia przedstawiające opisywane wyżej produkty:

Facebook Google+ Pinterest
Ostatnio zmienianywtorek, 14 wrzesień 2021 09:13

Skomentuj

1 komentarz

  • HH
    HH sobota, 09, listopad 2019 19:26 Link do komentarza

    ten grzejnik w kształcie spinacza to ma już z 10 lat..

 

 

Godziny pracy:
Pn-pt: od 8.30 do 16.30