ORNAMENTA czyli włoska manufaktura wyjątkowych płytek ceramicznych.

ORNAMENTA czyli włoska manufaktura wyjątkowych płytek ceramicznych.

włoskie płytki dekoracyjne ornamenta

Piękne dekoracyjne włoskie plytki ścienne i podłogowe

Trudno powiedzieć że to fabryka, ich płytek nie kupuje się w setkach czy nawet w dziesiątkach metrów kwadratowych, każda kolekcja jest, jak można by to powiedzieć dopieszczona, detale, kolory i faktura dopełniają dzieła produktu wyjątkowegoraczej dedykuje się im mniejsze powierzchnie by podkreślić ich niepowtarzalny styl i formę. Ornamenta to manufaktura, w tym przypadku jest prawie pewne że nie zobaczymy u znajomego czy sąsiada ich płytek, które sami położyliśmy u siebie..

Ornamenta posiada w ofercie pnad 20 kolekcji z których każda jest wyjątkowa i każda została zainspirowana czymś innym. Sprytny projektant potrafi wykrzesać z tego materiału naprawę nieprawdopodobne rezultaty.

włoskie dekoracyjne płytki ceramiczne ornamenta

Wszystkie produkty Ornamenty to płytki w małym formacie (czym pokazuje że nie idzie "mainsteamem" i odrzuca duże lub bardzo duże formaty), każda kolekcja jest, jak można by to powiedzieć dopieszczona, detale, kolory i faktura dopełniają dzieła produktu wyjątkowego.

Jest to materiał dla kogoś kto szuka i nie zadowala się tym co zalewa salony wykończenia wnętrz czy magazyny wnętrzarskie, to materiał dla indywidualisty z pomysłem na swój dom czy mieszkanie.

Pełna oferta producenta do zobaczenia na jego stronie internetowej.

Galeria zdjęć

Poniżej prezentujemy zdjęcia przedstawiające opisywane wyżej produkty:

Facebook Google+ Pinterest
Ostatnio zmienianywtorek, 14 wrzesień 2021 09:09

Skomentuj

 

 

Godziny pracy:
Pn-pt: od 8.30 do 16.30