NOVELLINI - Relaks z najwyższej półki

NOVELLINI - Relaks z najwyższej półki

Najwyższej jakości włoskie meble łazienkowe

W 1966 roku Gianfranco Novellini założył firmę specjalizującą się w obróbce żelaza i aluminium zajmującą się produkcją moskitier i ram okiennych. Wieloletni rozwój marki i regularne wprowadzanie nowości , bazując na potrzebach klienta zapewniło firmie pozycję wiodącego producenta kabin prysznicowych i wanien z hydromasażem.

W 2007 roku powstała niezwykle luksusowa kolekcja Elysium będąca kwintesencją nowoczesnego stylu połączonego z włoskim zamiłowaniem do dbałości o detale, a szklane wanny stały się znakiem rozpoznawczym firmy. Oferta tego włoskiego producenta jest bardzo szeroka , znajdziemy tutaj wykonane z najwyższej jakości materiałów kabiny parowe, kabiny prysznicowe o unikalnym designie, który znajdzie uznanie u każdego odbiorcy.

Dostępne są dwie grubości szkła hartowanego, przeźroczystego, z nadrukiem a nawet malowanego czy dekorowanego, z powłoką Crystal Clear , która zapobiega rozwojowi bakterii i osadzaniu się kamienia co zdecydowanie ułatwia czyszczenie, co z biegiem czasu użytkowania okaże się wielką zaletą. Doskonałym uzupełnieniem są brodziki o ciekawym, nowoczesnym, a zarazem eleganckim designie, ultra płaskie również o niestandardowych kształtachDoskonałym uzupełnieniem są brodziki o ciekawym, nowoczesnym, a zarazem eleganckim designie, ultra płaskie również o niestandardowych kształtach oraz te z serii Novosolid wykonanych z konglomeratu składających się w 75% z naturalnego marmuru dolomitowego pokrytego wodoodpornym żelkotem, ich zaletą jest odporność na zarysowania i uderzenia i skoki temperatur, i oczywiście efekt kamienia.

Mimo iż kąpiel pod tej klasy prysznicem zapewnia niebywałe doznania Novellini zadbało również o tych, którzy wolą poleżeć w bąbelkach i cieszyć się relaksacyjnym masażem wodnym . Wanny klasyczne oraz dla chcących stworzyć swoje własne Wellness, mają długą listę zaskakujących funkcji do wyboru, takich jak masaż powietrzem, chromoterapia, hydromasaż, światłoterapia , system nagłośnienia z RDS i Bluetooth oraz grzałka utrzymująca temperaturę wody czy dezynfekcja.

Jest to kolejna ekskluzywna pozycja na liście firmy, i choć niestety nie wszyscy będą mogli pozwolić sobie na luksus posiadania Novellini w swojej łazience to Ci z „grubszym portfelem” będą relaksować ciało i duszę w najwyższej klasie. Oczywiście wszystkie modele z gamy produktowej Novellini dostępne są w wielu rozmiarach i kształtach oraz w szerokiej palecie kolorów i wykończeń. Firma chcąc wyjść naprzeciw klientowi oferuje również wiele niestandardowych propozycji i rozwiązań kabin prysznicowych i wanien dla tych jeszcze bardziej wymagających czy niezdecydowanych.

Pełna oferta producenta do zobaczenia na jego stronie internetowej.

Galeria zdjęć

Poniżej prezentujemy zdjęcia przedstawiające opisywane wyżej produkty:

Facebook Google+ Pinterest
Ostatnio zmienianyponiedziałek, 28 marzec 2022 09:51

Skomentuj

1 komentarz

  • Ewka
    Ewka czwartek, 07, listopad 2019 11:50 Link do komentarza

    ładne, tylko gdzie to oglądnę w Toruniu ? lub okolicach ?

 

 

Godziny pracy:
Pn-pt: od 8.30 do 16.30