Kolekcja Vinyl CERAMICA OLYMPIA

Kolekcja Vinyl CERAMICA OLYMPIA

Seria Vinyl włoskich mebli łazienkowych od Olympia Ceramica

Tęsknota za czasami które minęły - Kolekcja Vinyl

Tęsknota za czasami które minęły to wspomnienie miejsc, rzeczy czy też pozytywnych emocji które te przedmioty w nas wywołują. Kolekcja Vinyl którą wprowadził do swojej oferty włoski producent ceramiki sanitarnej oraz mebli - Olympia Ceramica, z pewnością prowokuje takie uczucia.

Gianluca Paludi, projektant a także dyrektor artystyczny Olympia Ceramica stworzył tę propozycję dla tych, którzy doceniają nostalgię, lata legend oraz tych, którzy chcą patrzeć w przyszłość celebrując jednocześnie tradycję oraz zabawę stylem.

kolekcja vinyl włoskich mebli łazienkowych olympia ceramica

Po raz kolejny, ta znana marka zaskakuje pomysłowością, innowacyjną koncepcją i odważnymi pomysłami. Różnorodność kolorów (trzy opcje dla mebli oraz cztery warianty kolorystyczne ramy) oraz akcesoriów dostępnych do stworzenia własnej unikalnej konsoli umywalkowej jest niewątpliwie przemyślana oraz doprecyzowana. Znajdziemy tutaj opcje pojedynczej lub podwójnej stojącej szafki z umywalką, rotacyjną wylewkę imitującą ramię gramofonu czy skórzaną torbęZnajdziemy tutaj opcje pojedynczej lub podwójnej stojącej szafki z umywalką, rotacyjną wylewkę imitującą ramię gramofonu czy skórzaną torbę. Dopełnieniem tej aranżacji jest lustro z podświetleniem LED oraz wodoodporny wzmacniacz sony z połączeniem Bluetooth które wprowadzą w rozrywkowy nastrój.

Wszystkie te elementy są dostępne na zamówienie w naszym sklepie i można je zakupić jako kompozycję pojedynczą lub podwójną.

Czy jest to propozycja która będzie praktyczna w naszych domach? Tutaj opinie mogą być różnorakie. Jest to kolekcja która znakomicie sprawdzi się w aranżacjach przestrzeni publicznej tj. pubach, lokalach, klubach ale także w innych wnętrzach gdzie na pierwszym miejscu stawia się na oryginalność i nietuzinkowość a niekoniecznie funkcjonalność. W zamyśle projektanta było wyrażenie emocji oraz 'przemycenie' nuty przeszłości do dzisiejszych wnętrz które coraz bardziej stają się minimalistyczne, ascetyczne, surowe.

Gianluca Paludi w pragmatyczny sposób przedstawił emocje, formę i styl. Z pewnością wszyscy którzy pamiętają lata siedemdziesiąte oraz osiemdziesiąte docenią przekaz twórcy i rozrzewnieniem będą podziwiać wdzięk tych produktów.

Pełna oferta producenta do zobaczenia na jego stronie internetowej.

Galeria zdjęć

Poniżej prezentujemy zdjęcia przedstawiające opisywane wyżej produkty:

Facebook Google+ Pinterest
Ostatnio zmienianywtorek, 14 wrzesień 2021 08:55

Skomentuj

2 komentarzy

 • Wilga
  Wilga czwartek, 07, listopad 2019 11:45 Link do komentarza

  dlaczego nie ma informacji na temat cen ? wydaje mi się że to dość ważny argument przy wyborze mebla...

 • admin
  admin poniedziałek, 18, marzec 2019 19:17 Link do komentarza

  mnie się podoba, a wam ?
  zapraszam do pisania swoich opinii na temat tego producenta i jego produktów !

 

 

Godziny pracy:
Pn-pt: od 8.30 do 16.30