IB RUBINETTERIE Bold - surowy, industrialny styl w najlepszym, włoskim wydaniu

IB RUBINETTERIE Bold - surowy, industrialny styl w najlepszym, włoskim wydaniu

włoskie baterie łazienkowe firmy ib rubinetterie seria bold

Wysokiej klasy włoska armatura łazienkowa

Zaprojektowana przez duet Federico Castelli & Antonio Gardoni kolekcja Bold to inspirowana wzornictwem przemysłowych kranów odważna (jak sama nazwa wskazuje) i niezwykła propozycja od znanej włoskiej marki IB Rubinetterie.

Industrialna estetyka przejawia się w surowości kształtów i form, a charakteru dodają moletowane powierzchnie uchwytów - podkreślają one styl tych baterii oraz sprawiają, że chwyt jest pewny i wygodny. IB na nowo zinterpretowało ideę przemysłowych kranów, których najważniejszymi cechami była zawsze solidność, trwałość i bezpieczeństwo użytkowaniaIB na nowo zinterpretowało ideę przemysłowych kranów, których najważniejszymi cechami była zawsze solidność, trwałość i bezpieczeństwo użytkowania, dodając od siebie niepowtarzalny, włoski design oraz słynną dbałość o szczegóły.

W kolekcji Bold znajdziemy wszystko, co potrzeba do kompleksowego wyposażenia łazienki - baterie umywalkowe, bidetowe, wannowe oraz prysznicowe. Mamy do dyspozycji różne rozwiązania, zarówno natynkowe jak i podtynkowe, a także wolnostojące, co daje nam możliwość dostosowania wyboru do naszych potrzeb i możliwości.

seria bold włoskiej armatury łazienkowej firmy ib rubinetterie

Niewątpliwą zaletą tej kolekcji, jak zresztą większości propozycji od IB Rubinetterie jest mnogość dostępnych wykończeń. W serii Bold mamy ich do dyspozycji aż 10. Znajdziemy tu zarówno klasyczny chrom, jak też kilka odcieni złota, czarny mat lub czarny chrom w dwóch odsłonach - poler lub szczotkowany.

Niewątpliwie najciekawszą i najodważniejszą propozycją jest natomiast surowy mosiądz - niezabezpieczony, zatem 'starzejący się'. Z czasem bateria pokrywa się patyną i nabiera indywidualnego charakteru. Z pewnością nie jest to propozycja dla każdego, ale wybór tego wykończenia pozwoli na stworzenie niepowtarzalnego miejsca z duszą.

W kolekcji Bold mamy również do wyboru dwa rodzaje uchwytów - Bold Round to pokrętła, Bold Lever to drążki. W połączeniu z dziesięcioma wykończeniami daje nam to spore możliwości zindywidualizowania naszego produktu i dostosowania go do naszych potrzeb i oczekiwań.

Kolekcja Bold sprawdzi się świetnie w przestrzeniach w całości inspirowanych surowym stylem industrialnym, ale baterie z tej kolekcji mogą tez z powodzeniem być zastosowane w nieco cieplejszych aranżacjach, w których będą stanowiły mocny akcent, nadający wnętrzu nieco bardziej 'męskiego' charakteru.

Pełna oferta producenta do zobaczenia na jego stronie internetowej.

Galeria zdjęć

Poniżej prezentujemy zdjęcia przedstawiające opisywane wyżej produkty:

Facebook Google+ Pinterest
Ostatnio zmienianywtorek, 14 wrzesień 2021 09:07

Skomentuj

1 komentarz

  • Ewka
    Ewka czwartek, 07, listopad 2019 12:09 Link do komentarza

    piękne, tylko dlaczego nie napisaliście nic o cenach ?

 

 

Godziny pracy:
Pn-pt: od 8.30 do 16.30