FIORANESE Prestige czyli inne spojrzenie na wielki format płytek ceramicznych.

FIORANESE Prestige czyli inne spojrzenie na wielki format płytek ceramicznych.

włoskie płytki ceramiczne fioranese

Płytki imitujące marmur ale inaczej..

W ciągu 50 lat tradycji produkcji płytek ceramicznych Fioranese zbudowało biznes oparty na kreatywności, inteligencji i duchu odnowy, który dziś jest sercem i duszą dynamicznej włoskiej firmy.

Wspierani pasją, profesjonalizmem i umiejętnościami wszystkich tych, którzy z nimi współpracują, projektują porcelanowe płytki podłogowe w typowo włoskim designie, aby sprostać ciągle zmieniającemu się światu.

fioranese prestige włoskie płytki ceramiczne

Wspierani pasją, profesjonalizmem i umiejętnościami wszystkich tych, którzy z nimi współpracują, projektują porcelanowe płytki podłogowe w typowo włoskim designieW ten sposób utożsamiają swoją ofertę płytek ceramicznych z dynamizmem, oryginalnością i fachowością, z wykorzystaniem procesów produkcyjnych charakteryzujcych się jakością i innowacją techologiczną.

Gres porcelanowy z efektem marmuru Prestige został stworzony, aby oferować pary jasnych i ciemnych kolorów, zarówno ciepłych, jak i zimnych. Połączone powierzchnie tworzą przyjemne kontrasty, ale można je również stosować pojedynczo.

Nadaje się do podłóg i wykładzin ściennych w środowiskach crossover w dowolnym stylu, podkreślając ponadczasowy blask najlepszego marmuru.

Lekkie i eleganckie środowiska mieszkalne i komercyjne o wyrafinowanej architekturze, w których meble o „miękkim designie” łączą się z bardziej nowoczesnymi lub zabytkowymi akcentami.

Pełna oferta producenta do zobaczenia na jego stronie internetowej.

Galeria zdjęć

Poniżej prezentujemy zdjęcia przedstawiające opisywane wyżej produkty:

Facebook Google+ Pinterest
Ostatnio zmienianywtorek, 14 wrzesień 2021 09:10

Skomentuj

 

 

Godziny pracy:
Pn-pt: od 8.30 do 16.30