FIORANESE Prestige czyli inne spojrzenie na wielki format płytek ceramicznych.

FIORANESE Prestige czyli inne spojrzenie na wielki format płytek ceramicznych.

włoskie płytki ceramiczne fioranese
FIORANESE Prestige czyli inne spojrzenie na wielki format płytek ceramicznych. - 5.0 out of 5 based on 2 votes

Płytki imitujące marmur ale inaczej..

W ciągu 50 lat tradycji produkcji płytek ceramicznych Fioranese zbudowało biznes oparty na kreatywności, inteligencji i duchu odnowy, który dziś jest sercem i duszą dynamicznej włoskiej firmy.

Wspierani pasją, profesjonalizmem i umiejętnościami wszystkich tych, którzy z nimi współpracują, projektują porcelanowe płytki podłogowe w typowo włoskim designie, aby sprostać ciągle zmieniającemu się światu.

fioranese prestige włoskie płytki ceramiczne

Wspierani pasją, profesjonalizmem i umiejętnościami wszystkich tych, którzy z nimi współpracują, projektują porcelanowe płytki podłogowe w typowo włoskim designieW ten sposób utożsamiają swoją ofertę płytek ceramicznych z dynamizmem, oryginalnością i fachowością, z wykorzystaniem procesów produkcyjnych charakteryzujcych się jakością i innowacją techologiczną.

Gres porcelanowy z efektem marmuru Prestige został stworzony, aby oferować pary jasnych i ciemnych kolorów, zarówno ciepłych, jak i zimnych. Połączone powierzchnie tworzą przyjemne kontrasty, ale można je również stosować pojedynczo.

Nadaje się do podłóg i wykładzin ściennych w środowiskach crossover w dowolnym stylu, podkreślając ponadczasowy blask najlepszego marmuru.

Lekkie i eleganckie środowiska mieszkalne i komercyjne o wyrafinowanej architekturze, w których meble o „miękkim designie” łączą się z bardziej nowoczesnymi lub zabytkowymi akcentami.

Pełna oferta producenta do zobaczenia na jego stronie internetowej.

Galeria zdjęć

Poniżej prezentujemy zdjęcia przedstawiające opisywane wyżej produkty:

Facebook Google+ Pinterest
Ostatnio zmienianyponiedziałek, 16 marzec 2020 22:16
(2 głosów)

Skomentuj

 

 

Godziny pracy:
Pn-pt: od 8.30 do 16.30