FALPER pokazuje nam jak powinna wyglądać wanna. Po prostu perfekcja !

FALPER pokazuje nam jak powinna wyglądać wanna. Po prostu perfekcja !

włoskie wanny wolnostojące firmy falper

Ekskluzywne, wolnostojące wanny Falper

Falper nie jest firmą którą znają wszyscy, jest jednak firmą z tych które znają osoby interesujące się designem czy projektowaniem wnętrz. Od lat Falper przyzwyczaja nas do niesamowicie wysokiego poziomu oferowanych przez siebie produktów i mam tu na myśli nie tylko design, który jest niepowtarzalny ale również jakość wykonania oraz najlepsze materiały.

Jedną z kategorii produktowych firmy są wanny. Wannny Falpera to małe (choć nie zawsze, ponieważ niektóre modele mają ponad 2 metry) dzieła sztuki, każda z nich pozwala nam się zachwycać swoją lekką formą, wspaniale pociągniętymi liniami czy delikatnymi krawędziami. Patrząc na nie widzimy piękny mebel a nie "urządzenie" do kąpieli.

piękne włoskie wanny wolnostojące firmy falper

Dziś Falper w ofercie posiada 15 modeli wanien, które w zdecydowanej większości utrzymane są w stylistyce nowoczesnej. Falper nie jest firmą którą znają wszyscy, jest jednak firmą z tych które znają osoby interesujące się designem czy projektowaniem wnętrz.Dominują dwa materiały z których powstają wanny Falper, to Plasticryl oraz Ceramilux. Jeden z nich to autorska odmiana dobrze znanego Corianu a drugi to kompozyt bardziej przypominający (jedynie wyglądem) wysokiej jakości akryl.

Wszystkie produkty firmy Falper dedykowane są dla wyjątkowego klienta, to absolutny top jeśli chodzi o wyposażenie łazienek więc cena tych produktów ustawiona jest na adekwatnym poziomie. Podsumowując, produkty te są warte swojej ceny a jeśli dla kogoś to właśnie ona jest kluczowym czynnikiem przy podjęciu decyzji to najprawdopodobniej jeszcze nie dojrzał do posiadania w łazience wanny czy mebla Falper..

Pełna oferta producenta do zobaczenia na jego stronie internetowej.

Galeria zdjęć

Poniżej prezentujemy zdjęcia przedstawiające opisywane wyżej produkty:

Facebook Google+ Pinterest
Ostatnio zmienianywtorek, 14 wrzesień 2021 09:01

Skomentuj

1 komentarz

  • Felix
    Felix wtorek, 05, listopad 2019 14:53 Link do komentarza

    widziałem tą fabrykę na targach w Mediolanie, robi wrażenie.. ceny jednak również..

 

 

Godziny pracy:
Pn-pt: od 8.30 do 16.30