Ekskluzywne drewniane wanny UWD. Produkt klasy premium.

Ekskluzywne drewniane wanny UWD. Produkt klasy premium.

drewniane ekskluzywne wanny wolnostojące

Ręcznie robione wanny z drewna

Drewniane wanny to luksus na który nie każdy może sobie pozwolić, to produkt klasy premium zarezerwowany jedynie dla klientów z pokaźnym portfelem. UWD produkuje kilka modeli wanien w kilku rodzajach wykoczenia (z różnych rodzajów drewna) pozwala to osobie zdecydowanej na taki produkt dopasowanie go do swoich potrzebJednak cena idzie tutaj w parze z jakością, produkty UWD są dopracowane w najmniejszym detalu a proces technologiczny ich wytwarzania jest sekretem firmy i był dopracowywany przez wiele lat.

Firma zanim zaczęłą produkcję wanien zajmowała się wytwarzaniem drewnianych jachtów, pracę z drewnem miała więc już opanowaną. Wanny z logo UWD to "perełki" i same sobą budują obraz łazienki w której stoją, dodając jej elegancji i sznytu.

wspaniałe drewniane wanny wolnostojące

UWD produkuje kilka modeli wanien w kilku rodzajach wykoczenia (z różnych rodzajów drewna) pozwala to osobie zdecydowanej na taki produkt dopasowanie go do swoich potrzeb i wymagań. W ofercie znajdują się wanny o klasycznym designie oraz w formach nowoczesnych.

Klienci często pytają o to czy drewno używane na codzień w kontakcie z wodą nie niszczy się i nie nasiąka, otóż technologia produkcji pozwala na uzyskanie właściwych parametrów i zachowanie nienaruszonej struktury drewna przez cały czas użytkowania wanny.

Wszystkie zdjęcia zaprezentowane na naszej stronie przedstawiające produkty UWD pochodzą od producenta.

Pełna oferta producenta do zobaczenia na jego stronie internetowej.

Galeria zdjęć

Poniżej prezentujemy zdjęcia przedstawiające opisywane wyżej produkty:

Facebook Google+ Pinterest
Ostatnio zmienianywtorek, 14 wrzesień 2021 09:09

Skomentuj

 

 

Godziny pracy:
Pn-pt: od 8.30 do 16.30