Ekskluzywna armatura łazienkowa GRAFF. Amerykańskie spojrzenie na baterie..

Ekskluzywna armatura łazienkowa GRAFF. Amerykańskie spojrzenie na baterie..

amerykańskie baterie łazienkowe graff

Ekskluzywne baterie łazienkowe Graff

GRAFF z siedzibą w Milwaukee, Wisconsin, USA, z lokalizacjami w całej Europie, jest rozpoznawalny na całym świecie ze względu na wyznaczające trendy produkty i wyjątkową wizję. Wspierany od 1922 r.Jest punkt, w którym styl spełnia podstawowe wartości życia, w którym wzornictwo i jakość stają się zobowiązaniem. Dzięki bogatemu doświadczeniu w branży hydraulicznej i produkcji sprzętu, GRAFF zajmuje czołową pozycję w projektowaniu, tworząc kolekcje projektantów dla rynku luksusowego.

Jest punkt, w którym styl spełnia podstawowe wartości życia, w którym wzornictwo i jakość stają się zobowiązaniem. Uznany na całym świecie jako awangardowy producent ekscytujących, wyznaczających trendy urządzeń łazienkowych i kuchennych, GRAFF zbudował swoją reputację jako protagonista nowoczesnego stylu życia, wnosząc kreatywność i inspirację do wielu domów.

amerykańska ekskluzywna armatura łazienkowa graff

Dzięki długiej historii produkcji kranów OEM GRAFF łączy amerykańską pomysłowość oraz europejski marketing i design. Rzemieślnicy GRAFF polegają na wiedzy zdobytej na podstawie wieloletniego doświadczenia w przekształcaniu ekscytujących surowych pomysłów w materialne dobra, z nieograniczonymi możliwościami personalizacji i projektowania.

Wszystkie produkty są odlewane, polerowane i powlekane z najwyższą precyzją i starannością, wykorzystując starodawny kunszt i nowoczesną technologię. Wszystkie produkty są następnie dokładnie sprawdzane ręcznie, aby zapewnić najwyższy standard doskonałości. Kiedy produkt GRAFF wejdzie do twojego domu, z pewnością przekroczy twoje oczekiwania.

Graff w ofercie posiada kilkadziesiąt serii od ultranowoczesnych po retro, doskonałe wzornictwo i wielki nacisk na jakość stawia tego amerykańskiego producenta w zupełnej czołówce światowych producentów armatury.

Pełna oferta producenta do zobaczenia na jego stronie internetowej.

Galeria zdjęć

Poniżej prezentujemy zdjęcia przedstawiające opisywane wyżej produkty:

Facebook Google+ Pinterest
Ostatnio zmienianywtorek, 14 wrzesień 2021 09:04

Skomentuj

 

 

Godziny pracy:
Pn-pt: od 8.30 do 16.30