CISAL – historia i włoska jakość w bateriach

CISAL – historia i włoska jakość w bateriach

cisal - włoska armatura łazienkowa
CISAL – historia i włoska jakość w bateriach - 5.0 out of 5 based on 2 votes

W otoczeniu lasów, w bliskiej odległości od jeziora Orta oraz z przepięknym widokiem na wyspę San Giulio, swoją siedzibę ma Cisal włoska firma produkująca armaturę łazienkową. Trudno sobie wyobrazić lepsze położenie dla producenta który docenia wartość wody jak i estetykę i piękno wykonania.

Historia tego producenta sięga do 1952 roku kiedy to Liborio Soldi założył ową markę. Firma ta w latach osiemdziesiątych wypuściła na rynek serię Arcana która stała się ikoną oraz historycznym wzorem w przemyśle. Wtedy to rozpoczął się nowy rozdział dla Cisala w którym to marka weszła również na rynki zagraniczne.

marka cisal - włoski producent armatury łazienkowej i kuchenej

Obecnie Cisal jest jednym z innowatorów nowych technologii oraz designu. Dzięki współpracy z międzynarodowymi architektami, takimi jak Karim Rashid czy Giampiero Peia funkcjonalność ich produktów łączy się z estetyką oraz innowacyjnością.

Pomijając serię Arcana która z biegiem lat ewoluowała i dostosowywała się do potrzeb klientów, tworząc kilka wariacji tej popularnej kolekcji, w ofercie możemy znaleźć też szereg innych ciekawych wzorów. Począwszy od nowoczesnej formy baterii Pumpy czy też Kawa, która zaskakuje kolorami oraz wzorem, poprzez bardziej klasyczne wzory jak Less czy Barcelona która również zdobyła ogromną popularność na rynkuPocząwszy od nowoczesnej formy baterii Pumpy czy też Kawa, która zaskakuje kolorami oraz wzorem, poprzez bardziej klasyczne wzory jak Less czy Barcelona która również zdobyła ogromną popularność na rynku, widać tutaj dbałość oraz solidność wykonania. Asortyment baterii umywalkowych dopełniają wszelkiego rodzaju baterie prysznicowe, wannowe czy też funkcjonalne kolumny prysznicowe lub deszczownice.

Oprócz propozycji łazienkowej, producent również oferuje baterie kuchenne z nowoczesnymi rozwiązaniami jak baterie chowane, uchylne, przegubowe, z wyciąganą wylewką czy też baterie kuchenne z funkcją oszczędności wody. Zarówno oferta baterii łazienkowych jak i kuchennych zawiera różne wykończenia jak: złoto, stary brąz, szczotkowany nikiel, stary mosiądz, czarny/ biały mat czy też czarny tytan PVD.

Cała oferta marki Cisal jest dostępna na zamówienie pod klienta. Na pewno jest to dobry wybór gdy szukamy produktów dobrej włoskiej jakości o niewygórowanych cenach oraz ciekawym wzornictwie.

Pełna oferta producenta do zobaczenia na jego stronie internetowej.

Galeria zdjęć

Poniżej prezentujemy zdjęcia przedstawiające opisywane wyżej produkty:

Facebook Google+ Pinterest
Ostatnio zmienianyśroda, 27 listopad 2019 15:17
(2 głosów)

Skomentuj

1 komentarz

  • Fiolka
    Fiolka czwartek, 07, listopad 2019 11:49 Link do komentarza

    przydałoby się więcej zdjęć.. jak nie można tych baterii zobaczyć na żywo to chociaż dobrej jakości fotografie..

 

 

Godziny pracy:
Pn-pt: od 8.30 do 16.30