Ceramika łazienkowa (umywalki, miski WC i wanny) w 26 kolorach !

Ceramika łazienkowa (umywalki, miski WC i wanny) w 26 kolorach !

kolorowe miski wc, bidety oraz umywalki

Kolorowa ceramika sanitarna: umywalki, miski wc i bidety

Od kilku już lat kolorowa ceramika łazienkowa zdobywa coraz większą liczbę zwolenników. Przez te kilka lat sama technologia produkcji ceramiki bardzo się rozwinęłaProducenci wprowadzają do swojej oferty coraz większą ilość dostępnych kolorów,jeszcze niedawno wybór był dość skromny: biały, czarny i może szary.. Dziś firmy specjalizujące się w kolorowych umywalkach i miskach wc posiadają w ofercie produkty w ponad 20 wariantach kolorystycznych w dwóch możliwych wykończeniach: połysk i mat.

Przez te kilka lat sama technologia produkcji ceramiki bardzo się rozwinęła, obecnie możliwe jest wykonanie umywalki o grubości rantu nie większym niż 5mm ! Tak to prawda, jedynie pół cm.

kolorowa ceramika łazienkowa (miski wc, bidety i umywalki)

Jedną z firm, pionierów na rynku jest włoskie Cielo Ceramika, które jako pierwsze postawiło na szeroką paletę kolorów. W ich wypadku były to piękne i szlachetne "kolory ziemii", które doskonale prezentowały się w matowym wykończeniu. Do dziś firma ma je w swojej ofercie.

Kolejną firmą godną wspomnienia jest NIC Design (oczywiście to włoska firma), specjalizują się również w kolorowej ceramice łazienkowej. NIC Design z kolei warte wspomnienia jest z powodu ilości możliwych wariantów kolorystycznych swoich produktów, mianowicie jest ich 26. Dodatkowo ceramika może być dostępna w wersji matowej lub błyszczącej (oczywiście w zależności od modelu i serii).

Wyżej wspomniane firmy do swoich kolorowych umywalek i misek WC oferują również wanny dostępne w tym samym kolorze (choć oczywiście tu wybór jest skromniejszy).

Oczywiście firm produkujących kolorową ceramikę wysokiej jakości (bo tylko o takich tutaj piszemy) jest więcej, są to również: Flaminia, Artceram, Simas, Globo, Alice, Catalano, Kerasan czy Hatria.

Galeria zdjęć

Poniżej prezentujemy zdjęcia przedstawiające opisywane wyżej produkty:

Facebook Google+ Pinterest
Ostatnio zmienianywtorek, 14 wrzesień 2021 09:12

Skomentuj

 

 

Godziny pracy:
Pn-pt: od 8.30 do 16.30