CATALANO Colori Sfera - ceramika w stonowanych kolorach

CATALANO Colori Sfera - ceramika w stonowanych kolorach

ceramica catalano seria colori sfera

Elegancja, proste formy i minimalistyczny kształt idealne do nowoczesnych łazienek.

Catalano to włoski producent ceramiki łazienkowej, który jest znany na całym świecie z wysokiej jakości swoich produktów i pięknego wzornictwa. Metka "Made in Italy" potwierdza, że ceramika Catalano - począwszy od projektu - powstaje w całości we Włoszech.

Colori Sfera to piękna kolekcja nowoczesnych umywalek, bidetów i misek wc w ośmiu stonowanych kolorach: cementowym, brązowym, zielonym, jasnoniebieskim, niebieskim, szarym, czarnym i białym w satynowym wykończeniu. Szeroki wybór modeli pozwoli spersonalizować łazienkę i najlepiej dopasować kształt oraz kolor ceramiki do stałych elementów wyposażenia łazienki.

seria colori sfera włoskiej ceramiki łazienkowej firmy catalano

W serii Colori Sfera Catalano mamy do wyboru 11 umywalek nablatowych i wpuszczanych w blat (wraz z ceramicznymi korkami w tych samych odcieniach) oraz bidety i sedesy wiszące i stojące, jednak te ostatnie są tylko w kolorze białym satynowym. Miski WC dostępne są w systemie Newflush i Cataglze, a wewnątrz mają błyszczące wykończenie. Bardzo łatwo można dobrać do nich deski sedesowe, ponieważ występują one w tych samych odcieniach, co ceramika.

Umywalki dostępne są w kilku rozmiarach (rozpoczynając od szerokości 80 aż po 40 cm) oraz z otworami na baterie i bez nich, co poszerza możliwy wybór i sprawia, że kolekcja jest bardzo uniwersalna. Umywalki zostały zaprojektowane w eleganckich minimalistycznych kształtach, ich proste linie i zaokrąglenia nawiązują do klasycznych form, jednak nie ma wątpliwości, że cała kolekcja należy do nowoczesnych. Umywalki zostały zaprojektowane w eleganckich minimalistycznych kształtach, ich proste linie i zaokrąglenia nawiązują do klasycznych form, jednak nie ma wątpliwości, że cała kolekcja należy do nowoczesnych. Jakość produktów Catalano oznacza wysoką odporność na absorbcję wody i uderzenia oraz na różnicę temperatur.

Powierzchnia ceramiczna oraz jej barwy są wyjątkowe i niepowtarzalne. Elementy ceramiki można mieszać kolorystycznie i dowolnie zestawiać tak, aby powstał odrębny element dekoracyjny. Kolorowa ceramika Catalano, to nie tylko Colori Sfera. Dla miłośników kanciastych kształtów stworzona została kolekcja Zero, dla której przeznaczone są trzy satynowe odcienie: cemenetowy, biały i czarny.

Pełna oferta producenta do zobaczenia na jego stronie internetowej.

Galeria zdjęć

Poniżej prezentujemy zdjęcia przedstawiające opisywane wyżej produkty:

Facebook Google+ Pinterest
Ostatnio zmienianywtorek, 14 wrzesień 2021 08:31

Skomentuj

1 komentarz

 

 

Godziny pracy:
Pn-pt: od 8.30 do 16.30