Bloom - Niebanalna kolekcja od FLAMINIA CERAMICA

Bloom - Niebanalna kolekcja od FLAMINIA CERAMICA

Seria Bloom od Flaminia Ceramica

Kolekcja Bloom – nowoczesny styl w najlepszej jakości

Nowoczesny design, geometryczne ostre kształty połączone z miękką opływową linią to kolekcja Bloom , będąca propozycją od Flaminia Ceramica dla szukających nietuzinkowych rozwiązań i o najbardziej wysublimowanych gustach. Jest to jeden z czołowych producentów ceramiki sanitarnej, armatury oraz mebli, a dzięki temu iż goszczą w swoim zespole cenionych włoskich projektantów, posiadają w swojej ofercie całą gamę różnorodnych stylów, form i kształtów co zapewnia im bogatą ofert. Współpracują m.in. z Silviana Angeletti i Daniele Ruzza, twórcami tytułowej kolekcji.

seria bloom z włoskiej fabryki flaminia ceramica

Do produkcji ceramiki Bloom wykorzystują najwyższej jakości materiały, a w połączeniu z nowoczesnymi metodami produkcji i wieloletnim doświadczeniem zespołu mamy do czynienia z prawdziwą włoską jakością. Znajdziemy tu wyłącznie jednostanowiskowe umywalki, zintegrowane z niewielkim blatem, w czterech rozmiarach o niebanalnym kształcie, przeznaczone do montażu ściennego, z konsolą meblową czy stalowym relingiemZnajdziemy tu wyłącznie jednostanowiskowe umywalki, zintegrowane z niewielkim blatem, w czterech rozmiarach o niebanalnym kształcie, przeznaczone do montażu ściennego, z konsolą meblową czy stalowym relingiem. Oprócz tradycyjnej białej błyszczącej ceramiki możemy wybierać wśród aż 11 wyrazistych, a zarazem stonowanych kolorów w wersji matowej. Dla fanów niebanalnego stylu i chcących wnieść do swojej łazienki nutę ekstrawagancji ta propozycją może być niemałą gratką.

Ponadto mamy tu kilka modeli szafek wiszących z opcją pojedynczej jak również podwójnej szuflady, występujące jako samodzielny mebel lub jako szafka pod umywalkowa, w wykończeniu drewnianym z możliwością wyboru koloru spośród czterech propozycji, co staje się kolejnym atutem kolekcji Bloom.

Szeroki wachlarz rozmiarów i kolorów wszystkich dostępnych w kolekcji produktów, zapewnia wiele możliwości konfiguracji poszczególnych pozycji ,co stanowi wabik dla tych , którzy pragną skomponować własny zestaw, dostosowany do indywidualnych potrzeb, lekko odbiegając od tradycji. Kolekcja Bloom jak i cała oferta produktów Flaminia Ceramica są dostępne w naszym sklepie na indywidualne zamówienie klienta.

Pełna oferta producenta do zobaczenia na jego stronie internetowej.

Galeria zdjęć

Poniżej prezentujemy zdjęcia przedstawiające opisywane wyżej produkty:

Facebook Google+ Pinterest
Ostatnio zmienianywtorek, 14 wrzesień 2021 08:53

Skomentuj

2 komentarzy

 • Aga
  Aga czwartek, 07, listopad 2019 11:46 Link do komentarza

  dlaczego nie ma zdjęć i cen ?

 • admin
  admin poniedziałek, 18, marzec 2019 19:20 Link do komentarza

  mnie się podoba, a wam ?
  zapraszam do pisania swoich opinii na temat tego producenta i jego produktów !

 

 

Godziny pracy:
Pn-pt: od 8.30 do 16.30