Armatura nie musi być nudna.. Jest FANTINI

Armatura nie musi być nudna.. Jest FANTINI

włoska armatura łazienkowa i kuchenna fantini

Włoskie baterie łazienkowe i kuchenne

Fantini jest rodzinnym przedsiębiorstwem założonym w 1947 roku przez braci Fantini - Giowanniego i Ersilio. Tworząc włoską jakość w produkcji armatury, połączyli technologię i ręczne wykonanie. Innowacje procesu produkcji i zarządzania zaprowadziły firmę na szczyt. Przedsiębiorstwo od lat jest liderem w branży produkcji ekskluzywnych baterii kuchennych i łazienkowych oraz wyznacza trendy we wzornictwie unowocześniając klasyczne formy, a jego szeroki asortyment zadowoli klientów o różnych gustach.

baterie łazienkowe i kuchenne włoskiej firmy fantini

Fantini jest dumne z wartości, jakie wyznaje i przestrzega od lat. Pasja, etyka, profesjonalizm i szacunek do ludzi są wpisane w historię marki. Dużą wagę przykłada również do wyglądu i estetyki swoich produktów i współpracuje z utalentowanymi projektantami.

Obecnie Fanitini sprzedaje swoje produkty w ponad pięćdziesięciu krajach na całym świecie. Misją przedsiębiorstwa jest "nadanie najlepszej formy wodzie", dosłownie i w przenośni, co potwierdza angażując się między innymi w budowę akweduktu w jednym z afrykańskich regionów dotkniętych susząMisją przedsiębiorstwa jest "nadanie najlepszej formy wodzie", dosłownie i w przenośni, co potwierdza angażując się między innymi w budowę akweduktu w jednym z afrykańskich regionów dotkniętych suszą. Usytuowanie fabryki nad jeziorem Orta w górach Piedmont wyznaczyło kierunek rozwoju firmy.

Fantini we współpracy ze znanymi włoskimi projektantami tworzy piękną armaturę nawiązującą do klasyki, jednak minimalistyczną i prostą w formie. Kolorowe powłoki oraz ręcznie robione kurki ze szkła murano (m. in. w kolekcji Venezia i Nice) dodają łazienkom ekskluzywnego charakteru. Nie znajdziemy tu zdobień i zbędnych elementów, ponieważ marka konsekwentnie realizuje zamysł spójnego i prostego wzornictwa, co stanowi o pięknie i wyjątkowości baterii.

Baterie Fantini są produktami luksusowymi. Charakteryzują się zachwycającym dizajnem oraz wysoką jakością. Niestety nie są to produkty dostępne od ręki. Na baterie w kolorowych wykończeniach czeka się do sześciu tygodni. Również ich cena nie należy do najniższych. Jest ona oczywiście podyktowana starannością wykonania i jakością użytych materiałów, jednak nie każdy może sobie na nie pozwolić. Pomimo tego pewne jest, że dzięki różnorodności produktów, miłośnicy tradycyjnych baterii, jak i zwolennicy nowoczesności znajdą w ofercie fantini coś dla siebie.    

Pełna oferta producenta do zobaczenia na jego stronie internetowej.

Galeria zdjęć

Poniżej prezentujemy zdjęcia przedstawiające opisywane wyżej produkty:

Facebook Google+ Pinterest
Ostatnio zmienianywtorek, 14 wrzesień 2021 09:14

Skomentuj

1 komentarz

  • KoJoT
    KoJoT czwartek, 07, listopad 2019 11:47 Link do komentarza

    Jak to się kształtuje cenowo ? Np w odniesieniu do Gessi ?

 

 

Godziny pracy:
Pn-pt: od 8.30 do 16.30