Menu
Scirocco - włoskie grzejniki

Scirocco - włoskie grzejniki

Oferta Scirocco

Piękno i funkcjonalność to cechy charakterystyczne firmy Scirocco, mające swe odzwierciedlenie w ich grzejnikach. Produkty firmy Scirocco zbudowane i zaprojektowane są tak, aby stać się integralną częścią pomieszczeń, w których są zainstalowane.

Szczotkowana stal nierdzewna, szkło hartowane, mosiądz chromowany i żeliwo tworzą wyjątkową mieszankę, dzięki której firma oferuje unikalne produkty o imponującej konstrukcji oraz szeroką gamę wykończeń i kolorów z palety RAL. Marka oferuje zarówno klasyczne, choć niebanalne ręcznikowce czy grzejniki pokojowe, jak i zupełnie oryginalne w swej formie grzejniki dekoracyjne.

Zadzwoń i spytaj o cenę szukanego produktu. Oferujemy nawet 30% RABATU i dostawę GRATIS !

Serie produktów Scirocco:


1 Aria

2 New Dress

3 Light

4 Snake (One)

5 Brick (Lego)

6 Graffe

7 Winter

8 Mikado

9 Square

10 Utility

11 Charming

12 Screen

13 Tiffany

14 Mistral

15 Micro

16 Samoa

17 Coral

18 Sahara

19 Linea

Posiadamy w sprzedaży wszystkie pozycje będące w ofercie tego producenta. W razie pytań prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

Ceny, Zamówienia, Płatności i Odbiór (Dostawa):

 • Wszystkie ceny oferowanych przez nas produktów to ceny katalogowe (sugerowane przez producenta), rabaty jakich możemy udzielić zależą od wysokości zamówienia, rodzaju sprzedawanych produktów  oraz warunków dostawy (zawsze ustalane indywidualnie).
 • Zamówień (po wcześniejszym ustaleniu warunków sprzedaży) dokonać mogą Państwo osobiście, telefonicznie lub za pomocą poczty email.
 • Potwierdzeniem złożenia zamówienia jest wpłata zaliczki (określonej na dokumencie przedsprzedażowym - fakturze proforma), reszta należności wymagana jest przed lub przy odbiorze lub dostawie zamówionego towaru.
 • Czas realizacji zamówienia zwykle trwa od 4 do 8 tygodni (zależy od wariantu zamawianego produktu), zamówiony towar możemy wysłać do klienta (również za granicę Polski).
Biuro handlowe (czynne pn-pt: 8.00 - 16.00): tel. +48 13 497 12 13, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
lub prosimy o kontakt bezpośrednio z naszymi konsultantami:
 • Ewelina: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Monika: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Sławek: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Facebook Twitter Google+ Pinterest
(1 Głos)

2 komentarzy

 • Marek
  Marek poniedziałek, 30, lipiec 2018 08:49 Link do komentarza

  Czy Scirocco posiada rurkowe grzejniki pokojowe o zasilaniu elektrycznym?

 • Marta Wnuk
  Marta Wnuk poniedziałek, 16, lipiec 2018 13:54 Link do komentarza

  Przepiękne te grzejniki i bardzo oryginalne, tylko ceny powalają...

Skomentuj

×
×

Log in