Menu
Nero Ceramica - włoska ceramika łazienkowa

Nero Ceramica - włoska ceramika łazienkowa

Oferta Nero Ceramica

Nero Ceramica to młoda włoska firma produkująca ceramikę łazienkową (umywalki, konsole, miski WC, bidety i brodziki prysznicowe). Zatrudniając najlepszych projektantów Nero Ceramica wyznacza trendy w dziedzinie ceramiki łazienkowej.

Produkty tej marki wyróżniają się wyszukanym designem, trwałością i funkcjonalnością. Dzięki rozwiązaniom oszczędzającym wodę, jak system spłukujący do WC o pojemności zaledwie 3,5l, produkty Nero są poszukiwane w tych krajach, gdzie oszczędnośc wody jest istotnym kryterium przy wyborze produktu.

Serie produktów Nero Ceramica:


1 Skill

2 Round

3 Libera

4 Enigma

5 Amica (H43, H50)

6 Iceberg

7 Soft Big

8 Soft

Posiadamy w sprzedaży wszystkie pozycje będące w ofercie tego producenta. W razie pytań prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

Ceny, Zamówienia, Płatności i Odbiór (Dostawa):

  • Wszystkie ceny oferowanych przez nas produktów to ceny katalogowe (sugerowane przez producenta), rabaty jakich możemy udzielić zależą od wysokości zamówienia, rodzaju sprzedawanych produktów  oraz warunków dostawy (zawsze ustalane indywidualnie).
  • Zamówień (po wcześniejszym ustaleniu warunków sprzedaży) dokonać mogą Państwo osobiście, telefonicznie lub za pomocą poczty email.
  • Potwierdzeniem złożenia zamówienia jest wpłata zaliczki (określonej na dokumencie przedsprzedażowym - fakturze proforma), reszta należności wymagana jest przed lub przy odbiorze lub dostawie zamówionego towaru.
  • Czas realizacji zamówienia zwykle trwa od 4 do 8 tygodni (zależy od wariantu zamawianego produktu), zamówiony towar możemy wysłać do klienta (również za granicę Polski).
Biuro handlowe (czynne pn-pt: 8.00 - 16.00): tel. +48 13 497 12 13, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
lub prosimy o kontakt bezpośrednio z naszymi konsultantami:
  • Ewelina: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Monika: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Sławek: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Facebook Twitter Google+ Pinterest
(1 Głos)

Skomentuj

×
×

Log in