Menu
Bongio - włoska armatura łazienkowa

Bongio - włoska armatura łazienkowa

Oferta Bongio

Firma Bongio, została założona w 1936 roku. Jest to firma rodzinna, która przykłada ogromną wagę do jakości oraz dąży do doskonałości w każdym aspekcie. Produkty Bongio cechuje duża funkcjonalność oraz zgodność z normami technicznymi. Wiele produktów stworzonych przez Bongio stało się ikonami zarówno nowoczesnych rozwiązań jak i zaangażowania w produkcję armatury.

Baterie kolorowe, baterie z nadrukiem, baterie kuchenne czy łazienkowe w wymyślnych wzorach wyróżniają markę Bongio na rynku. Łącząc to z doskonałą jakością i niezawodnością mamy pewność że wybieramy produkt najwyższej klasy.

Zadzwoń i spytaj o cenę szukanego produktu. Oferujemy nawet 30% RABATU i dostawę GRATIS !

Serie produktów Bongio:


1 Aquaviva

2 Alcor

3 Aqua

4 Moon

5 Myamix

6 O'Clock

7 Pure Glam

8 Rivaht

9 Stelth

10 T Cross

11 T Leva Laterale

12 Lever

13 T Mini Mix

14 Grip

15 Mini Color

16 Tattoo

17 Time2020

18 Classic & Luxury

Posiadamy w sprzedaży wszystkie pozycje będące w ofercie tego producenta. W razie pytań prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

Ceny, Zamówienia, Płatności i Odbiór (Dostawa):

  • Wszystkie ceny oferowanych przez nas produktów to ceny katalogowe (sugerowane przez producenta), rabaty jakich możemy udzielić zależą od wysokości zamówienia, rodzaju sprzedawanych produktów  oraz warunków dostawy (zawsze ustalane indywidualnie).
  • Zamówień (po wcześniejszym ustaleniu warunków sprzedaży) dokonać mogą Państwo osobiście, telefonicznie lub za pomocą poczty email.
  • Potwierdzeniem złożenia zamówienia jest wpłata zaliczki (określonej na dokumencie przedsprzedażowym - fakturze proforma), reszta należności wymagana jest przed lub przy odbiorze lub dostawie zamówionego towaru.
  • Czas realizacji zamówienia zwykle trwa od 4 do 8 tygodni (zależy od wariantu zamawianego produktu), zamówiony towar możemy wysłać do klienta (również za granicę Polski).
Biuro handlowe (czynne pn-pt: 8.00 - 16.00): tel. +48 13 497 12 13, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
lub prosimy o kontakt bezpośrednio z naszymi konsultantami:
  • Ewelina: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Monika: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Sławek: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Facebook Twitter Google+ Pinterest
(1 Głos)

1 komentarz

Skomentuj

×
×

Log in