Menu
Bisazza - włoska mozaika szklana

Bisazza - włoska mozaika szklana

Oferta Bisazza

Producent luksusowej mozaiki szklanej do zastosowania we wnętrzach oraz na zewnątrz, jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek sektora designu. Od niedawna wytwarza również wyjątkowe lustra. Firma Bisazza mieści się w mieście Vicenza w północnych Włoszech, powstała w 1954 roku.
Od lat jest liderem branży wyznaczając trendy we współczesnym designie, współpracuje z najlepszymi projektantami na świecie i jest laureatem licznych nagród i wyróżnień. Wyszukane wzory, piękne wykonanie i ciągły rozwój sprawia że Bisazza jest już znana i doceniana na całym świecie. Ich strategią rynkową jest oferowanie luksusowych produktów które łączą ze sobą kunszt, estetykę i niebanalne wzornictwo.

Serie produktów Bisazza:


1 COLORS

2 BLENDS

3 SHADING BLENDS

4 DECORATIONS

5 BORDERS

Posiadamy w sprzedaży wszystkie pozycje będące w ofercie tego producenta. W razie pytań prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

Ceny, Zamówienia, Płatności i Odbiór (Dostawa):

  • Wszystkie ceny oferowanych przez nas produktów to ceny katalogowe (sugerowane przez producenta), rabaty jakich możemy udzielić zależą od wysokości zamówienia, rodzaju sprzedawanych produktów  oraz warunków dostawy (zawsze ustalane indywidualnie).
  • Zamówień (po wcześniejszym ustaleniu warunków sprzedaży) dokonać mogą Państwo osobiście, telefonicznie lub za pomocą poczty email.
  • Potwierdzeniem złożenia zamówienia jest wpłata zaliczki (określonej na dokumencie przedsprzedażowym - fakturze proforma), reszta należności wymagana jest przed lub przy odbiorze lub dostawie zamówionego towaru.
  • Czas realizacji zamówienia zwykle trwa od 4 do 8 tygodni (zależy od wariantu zamawianego produktu), zamówiony towar możemy wysłać do klienta (również za granicę Polski).
Biuro handlowe (czynne pn-pt: 8.00 - 16.00): tel. +48 13 497 12 13, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
lub prosimy o kontakt bezpośrednio z naszymi konsultantami:
  • Ewelina: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Monika: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Sławek: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Facebook Twitter Google+ Pinterest
(0 głosów)

Skomentuj

×
×

Log in